PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع به کار با rte-cmsis با mdk 5.01

Greatal
22-02-2014, 20:34
سلام دوستان اگر وقت بشه و دوستان همراهی کنند تجربیات و راهنمایی شروع به کار با rte-cmsis جدید رو توی این پست بررسی می کنیم
به زودی تجربیات خودم رو دراین پست قرار می دم و اگر دوستان هم خواستن این مطلب رو تصیح یا کامل کنند لطف می کنند.​

Greatal
22-02-2014, 20:50
1-ابتدا نصب MDK 5.01
2- نصب لایسنس با کی جن بهتره لایسنس RTX رو هم نصب کنید البته که CMSIS-OS جدید ظاهرا مجتنی هست اما TCPNet احتمالا به لایسنس RTX احتیاج داره
3- باز کردن نرم افزار PackInstaller.exe
4- نصب آنلاین یا آفلاین فایل های ساپورت میکرو مورد نظرتون
تا جایی که من میدونم این پکت ها حد اقل باید نصب باشن
ARM::CMSIS
Keil::ARMCortex_DFP
Keil::MDK-Middleware
حد اقل یک سری از پردازنده ها مثلا برای st و اونم 103 میشه Keil::STM32F1xx_DFP یا هر خانواده دیگه از هر شرکت دیگه مثل Keil::XXXXXXXX_DFP
و اگر امکانات شبکه و امنیتی شبکه اضافه ام نیاز دارید پکت های زیر رو هم باید نصب کندی
IwIP::IwIP برای TCP/IP کم حجم
و
wolfSSL:CyaSSL برای SSL و TLS
لازم به ذکره که این برنامه یک تب example هم داره که در صورتی که این پکت ها رو نصب کنید مثال های مربوط به اون هارو هم به صورت خودکار نصب می کنه مثال ها برای اینکه دست نخورده بمونن باید اکسترک بشن تا بشه بهشون دسترسی داشت
اگر عمری باشه شروع به کار با خود برنامه و پروژه و استفاده از درایور ها و سرویس ها رو هم در پست های بعدی سعی میکنم مطرح کنم پیشاپیش از اشتباه های احتمالی که کم هم نخواهد بود پوزش می طلبم دوستان و اساتید عزیز لطفا بنده رو یاری بفرمایند

Greatal
25-02-2014, 08:29
هنوز پست خشک نشده ورژن 5.10 اومد سعی می کنم در اسرع وقت با توجه به ورژن جدید اداما مطلب رو قرار بدم

stm32z
26-03-2014, 11:27
از 4.73 استفاده کنید 5 هنوز باگ دارد