PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت التیوم برای دانلود عضویت می خواد

meysam.z
21-02-2014, 14:11
سلام دوستان سایت التیوم برای دانلود کتابخونه های جدید که توی سایت خودش قرار داده از کاربر می خواد که عضو بشه حالا من ثبت نام کردن (حدود چند ماه پیش) و پیغامی اومد که بعد از چند روز با ایمیل تاییدتون می کنیم ولی چند ماه گذشته ولی خبری نشده .... چطوری میتونم کتابخونه های التیوم رو دانلود کنم؟؟ هر کار کردم نتونستم کتابخونه های جدیدشو دانلود کنم .... گیر افتادم شدید خواهشا کمک کنید چطور میتونم دانلود کنم

1nafar
21-02-2014, 16:25
سلام
از طریق آدرس زیر میتونید کتابخونه های قدیمی این نرم افزار رو دانلود کنید ( ابدیت شده تا سال 2010 ) :
You can see links before reply
برای دانلود کتابخونه های جدید این نرم افزار ( که از سال 2010 به بعد ایجاد شدن ) شما باید به آدرس زیر مراجعه کنید و در سایت التیوم عضو بشید :
You can see links before reply
متاسفانه شرط عضویت در این بخش از سایت داشتن یک ایمیل شرکتی معتبر هست .
شما به کتابخونه چه قطعه ای نیاز دارید ؟

meysam.z
21-02-2014, 16:38
تشکر اقای هاشمی
من با یکی دوتا قطعه کارم راه نمیفته
چاره ای دیگه ای نیست ؟
مثل این که باید دست بکار بشم خودم قطعات رو طراحی کنم درسته ؟

jonbakhsh
21-02-2014, 16:57
من هم قبلا چندین بار ثبت نام کردم قبول نشدم ولی یک ماه پیش ثبت نام کردم و اسم کشورم گذاشتم اسرائیل 2 روز بعدش تائیدیش اومد عضو شدم.
قطعه ای که میخای چیه ؟؟؟ بگو شاید داشته باشم آخه من اصلا از کتابخانه های پروتل استفاده نمیکنم همشو خودم میسازم

sarbaz13
21-02-2014, 18:01
با تغییر کشور هم نمیتونید عضویت سایت آلتیوم رو بگیرین.
بعدم من اگر کل شرکت آلتیوم رو هم بهم بدن اسم کشور رو اسرائیل نمیزارم.(مرگ بر اسرادیل).

jonbakhsh
21-02-2014, 18:58
من که کارم راه افتاد :o . کاری هم به کشور م سیاست دولت زنده باد مرده باد ....ندارم .
ولی من بر عکس تو اگه قسمت آبدارخونه همون شزکت بهم بدند حاظرم دور همه چیز خط بکشم برم . اینجا که جز بیکاری بد بختی
چیز دیگه ای نیست فقط کارمون شده بگیم مرگ بر فلان ....

Ma3ood
21-02-2014, 19:06
دوستان لطفا از بحث اصلی خارج نشوید . (این همه کشور بدون مشکل یه چی دیگه انتخاب میکنیم)ولی جالبه که با انتخاب یه کشور دیگه مشکلتون حل شده چون با ای پی شناسایی میشه!
با تشکر

jonbakhsh
21-02-2014, 19:25
والا قبلش افغانستان ارمنستان ..... دیگه انتخاب کردم چند ماهی صبر کردم نشد . اونو که زدم 2 روز بعد دعوات نامش اومد . شاید مال این بوده که با فندق شکن رفتم

meysam.z
21-02-2014, 19:39
اقای jonbakhsh (You can see links before reply) اگه میشه با اون ایمیل و پسوردی که فیکه وارد میشید برام ایمیل کنید تا ما هم بتونیم وارد بشیم چون من تا به حال هر چی می خواستم طراحی می کردم ولی این دفعه با کلی ای سی دیجیتال شمناخته شده سرو کار دارم و کلی برای طراحی باید وقت بذارم.... تشکر

sarbaz13
21-02-2014, 21:02
خوب اگر شما عضو سایت شده باشید میتونید از قسمت داشبورد سایت دعوتنامه برای
دیگران هم بفرستین و دعوتشون کنید.
حالا دعوتنامه بفرستین به یکی از این دوستانی که پست گذاشتن.لطفا

sarab1
21-02-2014, 21:13
بی خودی خودتونو خسته نکنید من هم حدود 9 ماه پیش ثبت نام کرده بودم بعد از اینکه تایید شدم رفتم سراغ دانلود ........اما نگو که ............ این بار گفتش که باید اطلاعات پروتلی رو که خریدی رو رو کن بعدش بهت اجازه دانلود بدم !!!!!!
منم از سایت های متفرقه بالاخره دانلودشون کردم!

SaeidJorablo
01-03-2014, 18:23
اگر با یوزر و پسورد دو نفر همزمان با هم وارد بشن، آلتیوم اون یوزر را می بندد. منم پیشنهاد آقای سرباز را می کنم. دوستی که یوزر داره برای دیگران دعوتنامه بفرسته!
اینم بگم که کتابخانه جدید آلتیوم دیگه مثل سابق نیست!
دانلود قانونی آلتیوم در ضمن قلق داره! می تونید بگیرید اما یکساله!