PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] مشکل نصب لینوکس روی vmware workstation

kamali4949
05-02-2014, 20:17
با سلام
من فیلم کار با کوبی را تهیه کردم . در توضیح برنامه ذکر شده که جهت راه اندازی لینوکس از نر م افزار vmware workstation باید استفاده کرد .من طبق دستور عمل ذکر شده عمل کردم .بعد از دانلود ونصب نرم افزار vmware نرم افزار لینوکس 13.4را از قبل داشتم روی vmware نصب کردم الان لینوکس بصورت خط فرمان فعال میشود .ولی محیط گرافیکی لینوکس فعال نمیشود .البته این نصب را چند
بار تکرار کردم ولی نتیجه یکسان بود .لطفا جهت رفع این مشکل مرا راهنمایی کنید
متشکرم kamali4949

mahdichi
05-02-2014, 22:30
با سلام
من فیلم کار با کوبی را تهیه کردم . در توضیح برنامه ذکر شده که جهت راه اندازی لینوکس از نر م افزار vmware workstation باید استفاده کرد .من طبق دستور عمل ذکر شده عمل کردم .بعد از دانلود ونصب نرم افزار vmware نرم افزار لینوکس 13.4را از قبل داشتم روی vmware نصب کردم الان لینوکس بصورت خط فرمان فعال میشود .ولی محیط گرافیکی لینوکس فعال نمیشود .البته این نصب را چند
بار تکرار کردم ولی نتیجه یکسان بود .لطفا جهت رفع این مشکل مرا راهنمایی کنید
متشکرم kamali4949

سلام

با دستور زیر می تونید وارد محیط گرافیکی بشید.

startx

در ضمن، لطفا سوالات مربوط به فیلم آموزشی را در تاپیک مخصوص خودش بپرسید تا سریع تر پاسخ داده بشه.

فیلم آموزش کوبی برد و برنامه نویسی لینوکس رسید! (You can see links before reply)