PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : mikroc and pickit

amin1139
05-02-2014, 00:32
دوستان ممنون میشم کمکم کنین ............................راهی هست که mikroc رو برای عیب یابی به pickit وصل کنم
پیشاپیش از دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم

sadeghbakhshi
05-02-2014, 01:36
سلام
تا اونجایی که من اطلاع دارم تنها Mikroprog رو ساپورت میکنه
ولی فکر کنم شما بتونید یک سری نرم افزار کنارش نصب کنید و با اونها دیباگ کنید

amin1139
06-02-2014, 11:05
سلام
تا اونجایی که من اطلاع دارم تنها Mikroprog رو ساپورت میکنه
ولی فکر کنم شما بتونید یک سری نرم افزار کنارش نصب کنید و با اونها دیباگ کنید
سلام اولا خیلی ممنون که جواب دادین دوما نمیدونین چطور این کارو بکنم ؟نرم افزار pickitرو کنار کامپایلر نصب کنم خودش میاد تو منو پروگرامر؟

modj.ir
06-02-2014, 21:27
من جستجو نکردم اما با توجه به سیاست این شرکت که بیشتر سعی در فروش مخصولات خودش داره، بعید به نظر میرسه به زودی این کار رو بکنه. من از محصولات این شرکت واقعا خوشم اومده و الان واقعا پیشرفت خوبی داشتند، امابه خاطر همین میشه گفت کمی جاه طلبی هست که زیاد رقبت به استفاده از اونها ندارم.
البته دلیل دوم هم بارها تاکید کردم، چون تنها کامپایلری که در نهایت شرکتش جواب میل هام رو داد و موفق شدم نسخه قانونی اون رو بخرم و برای کار ازش استفاده کنم، bscom بود، ترجیح میدم سوال کامپایلر های اپن سورس، در کار ، از بیسکام که پولش رو دادم استفاده کنم. و حتی اگر این شرکت جواب ایمیل هام رو می داد، کمی 200 دلار برای محصولشون به نظرم گران میاد

amin1139
07-02-2014, 13:19
من جستجو نکردم اما با توجه به سیاست این شرکت که بیشتر سعی در فروش مخصولات خودش داره، بعید به نظر میرسه به زودی این کار رو بکنه. من از محصولات این شرکت واقعا خوشم اومده و الان واقعا پیشرفت خوبی داشتند، امابه خاطر همین میشه گفت کمی جاه طلبی هست که زیاد رقبت به استفاده از اونها ندارم.
البته دلیل دوم هم بارها تاکید کردم، چون تنها کامپایلری که در نهایت شرکتش جواب میل هام رو داد و موفق شدم نسخه قانونی اون رو بخرم و برای کار ازش استفاده کنم، bscom بود، ترجیح میدم سوال کامپایلر های اپن سورس، در کار ، از بیسکام که پولش رو دادم استفاده کنم. و حتی اگر این شرکت جواب ایمیل هام رو می داد، کمی 200 دلار برای محصولشون به نظرم گران میاد
نقشه یاجایی که بشه حالا همین icd رو تهیه کرد سراغ ندارین؟

modj.ir
07-02-2014, 16:36
آخرین بار یکسال پیش که یکی از دوستان رو دیدم، تا آخرین مراحل نمیاندگی کامل ایران این شرکت پیش رفته بود، برای تمام محصولات، منتهی متاسافنه ظاهرا شرکت برای دادن نمایندگی، حداقل خرید ماهانه بالایی رو اعلام کرده بود که فرآیند در اون زمان کنسل شده بود و از الان خبری ندارم و متاسفانه جایی رو هم نمی شناسم فعلا، البته بیشتر به این دلیل که زیاد برام جذاب نبوده، اما فکر کنم شرکت هایی مثل ایران ماژول یا جوان در صورت نیاز حتی اگر توو ایران نباشه، براتون وارد کنند

amin1139
07-02-2014, 21:07
آخرین بار یکسال پیش که یکی از دوستان رو دیدم، تا آخرین مراحل نمیاندگی کامل ایران این شرکت پیش رفته بود، برای تمام محصولات، منتهی متاسافنه ظاهرا شرکت برای دادن نمایندگی، حداقل خرید ماهانه بالایی رو اعلام کرده بود که فرآیند در اون زمان کنسل شده بود و از الان خبری ندارم و متاسفانه جایی رو هم نمی شناسم فعلا، البته بیشتر به این دلیل که زیاد برام جذاب نبوده، اما فکر کنم شرکت هایی مثل ایران ماژول یا جوان در صورت نیاز حتی اگر توو ایران نباشه، براتون وارد کنند
قیمتش حدودا تو ایران چقدر در میاد ؟
تو سایتش زده 90 فکر کنم دلار .....البته شرکت mikroe مال صربستان اروپاست و معمولا به یورو باید بنویسن حالا شما خودتون هم اگه وقت کردین یک نگاه بندازین یک تخمین بزنین قیمتش تو ایران چقدر در میاد

modj.ir
07-02-2014, 21:37
وارد صفحه کالای مورد نظر که بشید، روی عکس قیمت رو می زنه، مثلا پروگرامر PIC
You can see links before reply
99 دلار زده شده، اما با توجه به تعداد گمرک هایی که این جنس ها باید رد کنند، نمیشه اصلا قیمت رو تعیین کرد . معمولا سایت هایی که وارد کننده هستند، لینک محصول رو می گیرند و بعد از بررسی، قیمت تمام شده رو به شما می گن. البته پرداخت کننده هایی در سایت های مختلف هم هستند که دلار رو به قیمت دلار صرافی ها ( معمولا 100 تومنی پرانتر از قیمت روز ) براتون به سایت مورد نظر پرداخت و آدرس مستقیم شما رو می دن ( اگر فروشنده با ایران مشکلی نداشته باشه ! )
باید از آن عزیزان بپرسید.