PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : E8 board

hamid_z8
30-01-2014, 17:09
من یک بورد E8- card pc از فروشگاه سایت تهییه کرم. متاسفانه هیچ مطلبی در مورد کار با برد حتی به زبان اینگلیسی هم داخل DVD همراه محصول نبود حتی نام فولدر ها هم چینی بود.
کویر الکترونیک هم که زحمت کشیده بود و همان DVD ها یک بار دیگر کپی زده بود (البته با لیبل شرکت) و در جعبه قرار داده بود.
خوب با این بورد که هیچ مطلبی به زبان اینگلیسی در سرار اینتر نت هم ندارد چه کار می شود کرد.
حالا از اینها که بگذریم کسی هست که داکیومنتی در مورد ریختن ویندوز CE و Linux روی این بورد داشته باشه یا نه؟ با تشکر!

10sshahab
05-02-2014, 18:27
سلام
منم دقیقا همین مشکلو دارم
واقعا کسی نیست در رابطه با اینe8 کمکی کنه ؟

dariush_ab
05-02-2014, 19:37
سلام به دوستان.
حق با شماست.این زبان چینی واقعا بعضی اوقات دردسر میشه.
چاره ای جز ترجمه با google translate و به دست آوردن کلیت موضوع نیست.
این برد احتمالا بایستی فروم چینی داشته باشه.اونجا هم یک سر بزنید بد نیست.
موفق باشید.

kavir
05-02-2014, 21:18
برد e8 یکی از بهترین بردهای ما هست و برنامه زیادی براش داریم انشاءالله بزودی آموزشش شروع میکنیم

hamid_z8
06-02-2014, 11:12
برد e8 یکی از بهترین بردهای ما هست و برنامه زیادی براش داریم انشاءالله بزودی آموزشش شروع میکنیم
انشا الله که این بزودی خیلی دیر نباشه

10sshahab
06-02-2014, 14:14
خيلي ممنون
منتظر اموزش شما هستيم
اما ميشه يه لطفي كنيد بوت كردن با sd يا usb رو يا نرم افزاراي كه براي راه اندازي اوليه اين برد هستند يه راهنمايي كنيد . فقط جهت كار راه اندازي .
سپاس فراوان از دوستان

10sshahab
13-02-2014, 21:27
سلام .می خواستم بدونم کی اموزش e8 برای بوت کردن لینوکس رو کی شروع می کنید . اخه من زیاد وقت ندارم .متاسفانه با google هم به نتیجه ای نرسیدم . میشه راهنمایی کنید چهطور با sd بوت میشه و با چه برنامه های - تو منوال حتی اسم شماتیک برنامه ها هم چینیه .:x
لطفا کمک کنید . زمان برایم خیلی مهمه .
کسی هیست به داد ما برسه lov:

reza_a
18-02-2014, 01:31
سلام. من یه برد e9 خریدم و همین مشکلات رو داشتم ولی با google translate با هر بدبختیی بود تونستم linaro و android رو روی emmc بریزم و کار کنم.vga و lvds رو هم جواب گرفتم و همینطور uart. البته پردازندش مال freescale هستش فکر نکنم روش کار به درد e8 بخوره!

shookoh
18-02-2014, 18:23
درود
خوشحال میشم واقعا یکی کمک کنه چون منم باهاش مشکل دارم
یک سوال دیگه هم دارم شما برای اتصال این برد به lcd از چه lcd استفاده کردین چون من یک lcd خریدم که هدر برد اون خروجیش با باکس هدر و e8 باکس هدری برای اینکار نداره
ممنون میشم زود بهم جواب بدین
ممنون

shookoh
18-02-2014, 18:41
درود
اقای reza_a میتونید به من هم بگید چه شکلی و با چه نرم افزاری اندروید را روی میکرو ریختین ؟؟؟؟
ممنون

10sshahab
25-02-2014, 21:49
یعنی کسی نیست که با این بورد کار کرده و به نتیجه رسیده باشه ؟ و بخواد کمک ما کنه ؟

dariush_ab
26-02-2014, 00:43
درود
خوشحال میشم واقعا یکی کمک کنه چون منم باهاش مشکل دارم
یک سوال دیگه هم دارم شما برای اتصال این برد به lcd از چه lcd استفاده کردین چون من یک lcd خریدم که هدر برد اون خروجیش با باکس هدر و e8 باکس هدری برای اینکار نداره
ممنون میشم زود بهم جواب بدین
ممنون

روی برد یک fpc-40 هستش با السیدی 40 پین فروشگاه کار نمی کند! با السیدیهای خود embedsky کار میکنه یا هم باید براش برد درایور زد.

dariush_ab
13-03-2014, 21:49
من یک بورد e8- card pc از فروشگاه سایت تهییه کرم. متاسفانه هیچ مطلبی در مورد کار با برد حتی به زبان اینگلیسی هم داخل dvd همراه محصول نبود حتی نام فولدر ها هم چینی بود.
کویر الکترونیک هم که زحمت کشیده بود و همان dvd ها یک بار دیگر کپی زده بود (البته با لیبل شرکت) و در جعبه قرار داده بود.
خوب با این بورد که هیچ مطلبی به زبان اینگلیسی در سرار اینتر نت هم ندارد چه کار می شود کرد.
حالا از اینها که بگذریم کسی هست که داکیومنتی در مورد ریختن ویندوز ce و linux روی این بورد داشته باشه یا نه؟ با تشکر!

سلام
منم دقیقا همین مشکلو دارم
واقعا کسی نیست در رابطه با اینe8 کمکی کنه ؟

خيلي ممنون
منتظر اموزش شما هستيم
اما ميشه يه لطفي كنيد بوت كردن با sd يا usb رو يا نرم افزاراي كه براي راه اندازي اوليه اين برد هستند يه راهنمايي كنيد . فقط جهت كار راه اندازي .
سپاس فراوان از دوستان

سلام .می خواستم بدونم کی اموزش e8 برای بوت کردن لینوکس رو کی شروع می کنید . اخه من زیاد وقت ندارم .متاسفانه با google هم به نتیجه ای نرسیدم . میشه راهنمایی کنید چهطور با sd بوت میشه و با چه برنامه های - تو منوال حتی اسم شماتیک برنامه ها هم چینیه .
:x

لطفا کمک کنید . زمان برایم خیلی مهمه .
کسی هیست به داد ما برسه

با سلام.
به زودی آموزشهای اولیه شروع خواهد شد.

10sshahab
14-03-2014, 15:20
خیلی ممنون از لطف شما
منتظر اموزش شما هستیم !!

dariush_ab
15-03-2014, 22:55
سلام.
برای آموزشها و طرح سوالات به لینک زیر مراجعه کنید.
You can see links before reply
این تاپیک بسته میشود.