PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برقراری ارتباط با پورت lan در کارت کنترلر تابلو روان

morteza_rk
28-01-2014, 21:09
سلام

من یه کارت تابلو روان مدل e40 دارم و یه ماژول led قرمز p10. در ارتباط با کارت و برنامه ریزی اون از طریق فلش مشکلی ندارم. اما نمی تونم از طریق پورت lan برنامه ریزیش کنم.

کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟

راستی نمیشه با پورت usb مستقیم کارت رو به کامپیوتر وصل کنیم و برنامه ریزیش کنیم؟ (آخه اینجام فقط در ارتباط با فلش جواب گرفتم)

sadmonew
29-01-2014, 12:02
سلام آقا مرتضی گل
مهندس از این کنترلر e40 یه عکس هم میتونی بذاری؟
اسم نرم افزار کنترلر چیه؟
در مورد کنترلر e40 اطلاعات بیشتری میتونی بذاری؟

morteza_rk
29-01-2014, 18:37
سلام به داداش صادق عزیزم

آقا ما که ازین سایت های ایرانی چیزی ندیدیم! یکی از سایت های همسایه این تاپیکو داره! ولی در بخش ویژه سایت که پولیه این ویژه بودنش! ولی خودم درستش کردم ، البته به کمک نکات موجود در خود سایت سازنده.

فعلا یکم سرم شلوغه ولی تا چند روز آینده یه آموزش مختصر راجع به این شبکه کردن میذارم. البته بسیار بسیار سادست ولی گذاشتن آموزشش خالی از لطف نیست.

7162

خوبی کارت های با پروت LAN اینه که می تونیم از طریق کابل های طولانی از راه دور به اونها وصل بشیم (مخصوصا اگه کابل ما CAT6 باشه) و همچنین چندین کارت رو با هم شبکه کنیم. و هرکدوم رو بصورت مجزا برنامه ریزی کنیم. نرم افزارش هم همون HD2014 هست.

امتحان نکردم ، ولی گمونم اگه ماژول های WiFi رو تهیه کنیم بشه بصورت بی سیم هم باهاشون ارتباط برقرار کرد.

morteza_rk
30-01-2014, 11:36
دوستان به نظر شما با این ماژولی که توی فروشگاه سایت هست میشه ارتباط بی سیم با تابلو برقرار کرد؟

به نظر من انگار میشه.

You can see links before reply

Ma3ood
30-01-2014, 12:31
سلام به داداش صادق عزیزم

آقا ما که ازین سایت های ایرانی چیزی ندیدیم! یکی از سایت های همسایه این تاپیکو داره! ولی در بخش ویژه سایت که پولیه این ویژه بودنش! ولی خودم درستش کردم ، البته به کمک نکات موجود در خود سایت سازنده.

فعلا یکم سرم شلوغه ولی تا چند روز آینده یه آموزش مختصر راجع به این شبکه کردن میذارم. البته بسیار بسیار سادست ولی گذاشتن آموزشش خالی از لطف نیست.

7162

خوبی کارت های با پروت LAN اینه که می تونیم از طریق کابل های طولانی از راه دور به اونها وصل بشیم (مخصوصا اگه کابل ما CAT6 باشه) و همچنین چندین کارت رو با هم شبکه کنیم. و هرکدوم رو بصورت مجزا برنامه ریزی کنیم. نرم افزارش هم همون HD2014 هست.

امتحان نکردم ، ولی گمونم اگه ماژول های WiFi رو تهیه کنیم بشه بصورت بی سیم هم باهاشون ارتباط برقرار کرد.
سلام دادا
چرا خودتو عذاب میدی قبلا در تاپیک دیگه ای بردهای کنترلر تابلو روان ( رنگی و ساده ) به صورت وای فای معرفی کردم نیازی به خرید برد اضافه و این چیزا نداره بی دردسر و راحت الان
F70-D12
You can see links before reply

gate_crasher
30-01-2014, 12:38
آقا مرتضی ارتباط با تابلو روان منظورت هست؟

به نظر من واسه ارتباط بی سیم را های ساده تری وجود داره اینجوری هزینه می ره بالا و دردسرای خودشو داره وقتی یه ماژول ارزون مثل nrf هست چه نیازی به این میتونه باشه؟

morteza_rk
30-01-2014, 21:30
چرا خودتو عذاب میدی قبلا در تاپیک دیگه ای بردهای کنترلر تابلو روان ( رنگی و ساده ) به صورت وای فای معرفی کردم نیازی به خرید برد اضافه و این چیزا نداره بی دردسر و راحت الان

عذاب نمیدم که دادا! این مدلی که معرفی کردی فکر نکنم توی بازار ایران باشه. توی سایت اصلی اون کارتی که من اشاره کردم مدل های اس.ام.اسی هم هست! ولی توی ایران نیست.

به نظر من واسه ارتباط بی سیم را های ساده تری وجود داره اینجوری هزینه می ره بالا و دردسرای خودشو داره وقتی یه ماژول ارزون مثل nrf هست چه نیازی به این میتونه باشه؟

دادا هزینه می خواد نهایتا 100 تومن بره بالا ، ولی در عوض ارزشش رو داره. بعضی جاها واقعا لازمه. ماژول nrf خوبه ولی بهدرد اینجا نمی خوره. هدف ما اینه که به پورت LAN وصل بشیم اونم بی سیم. دقیقا مثل لپ تاپ که بصورت بی سیم به مودم اینترنت وصل میشه.

یعنی ما یه ماژول می خوایم که از یه طرف وصل بشه به کارت تابلو و از طرف دیگه بصورت بی سیم (با IP و MAC که از قبل ست شده) وصل بشه به کامپیوتر یا لپ تاپ ما.

Ma3ood
30-01-2014, 22:29
من به شخصه اون ماژولی که معرفی کردم را بستم و جواب گرفتم :mrgreen:

morteza_rk
30-01-2014, 22:58
من به شخصه اون ماژولی که معرفی کردم را بستم و جواب گرفتم

خب بگو کجا دارن که ما عذاب نکشیم دیگه دادا! :baad:

Ma3ood
30-01-2014, 23:19
چرا میزنی دادا cry:: تبلیغ میشه تو پ خ بهت میگم :wink:

abdoullah
26-05-2015, 01:23
دوستان سلام
ببخشید یه پست قدیمی رو دوباره باز میکنم ولی من الان دقیقا همین مشکل دارم برد کنترل من e40 ولی نمیتونم به پورت lan چیزی بفرستم الیته با برنامه hd2014 مشکلی نداره ولی با کد میخوام چنین کاری کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

abdoullah
27-05-2015, 01:07
یعنی کسی تو این انجمن نیست ما رو راهنمایی کنه

- - - Updated - - -

یعنی کسی تو این انجمن نیست ما رو راهنمایی کنه