PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولید سیگنال آنالوگ با آرم

fateme_62
28-01-2014, 20:53
با سلام
من میخواستم با میکروکنترلر آرم سیگنال های ولتاژو جریان با اختلاف فاز 120 درجه تولید کنم در مورد واحد مورد استفاده و برنامه راهنمایی کنید لطفا
میکرو at91sam7x256 و کامپایلر keil
با تشکر

KHM
28-01-2014, 23:12
لطفا درخواست خود رو فقط 1جا مطرح کنین...

1nafar
29-01-2014, 22:31
با سلام من میخواستم با میکروکنترلر آرم سیگنال های ولتاژو جریان با اختلاف فاز 120 درجه تولید کنم در مورد واحد مورد استفاده و برنامه راهنمایی کنید لطفا میکرو at91sam7x256 و کامپایلر keil با تشکر سلام اینم یکی دیگه از سوالات کلی هست :) برای تولید سیگنال ولتاژ شما میتونید از pwm استفاده کنید . کافیه 3 تا از کانال های pwm میکروکنترلر رو راه اندازی کنید و اونا رو با تاخیر 13.33333 میلی ثانیه مقدار دهی کنید . برای تولید جریان هم باید بیشتر توضیح بدید ، این جریان قراره کجا استفاده بشه ؟

fateme_62
01-02-2014, 12:35
میبخشید در مورد مقدار دهی بیشتر توضیح میدهید ؟ یعنی دیگر نیازی به مدار rc در خروجی pwm نخواهد بود ؟ اگر نمونه برنامه دارید ارسال کنید لطفا خیلی ضروریه
متشکرم

powerelectro
24-03-2014, 01:41
سلا و خسته نباشید
منم به این برنامه نیاز پیدا کردم البته تک فازشو
اگه به جایی رسیدید به منم کمک کنید
خیلی ممنونم ازتون
در ضمن pwm خوندم ولی سر در گممcry::cry::cry::

powerelectro
29-03-2014, 16:29
سلا و خسته نباشید
منم به این برنامه نیاز پیدا کردم البته تک فازشو
اگه به جایی رسیدید به منم کمک کنید
خیلی ممنونم ازتون
در ضمن pwm خوندم ولی سر در گممcry::cry::cry::

آآقایان مدیر لطفا جواب دهید ؟؟؟

roohlla
29-03-2014, 17:12
سلام
ببینید دوست من ، اینجا که کسی وقت نداره که صفرتا صد کار رو انجام یا این که توضیح بده . همینطور خیلی از مواردی که شما دارید می پرسید به وفور در سایر پست ها توضیح داده شده . شما هم باید یه قدمی بردارید و با مطالعه و جستجو در انجمن ها دیدتون رو نسبت به کاری که میخواید انجام بدید باز کنید و در یک کلام جست و جو گر باشید . از اون به بعد مشکلاتی که براتون پیش میاد رو مطرح میکینید و در جهت انجام کارتون راهنمایی میشید و کار اصلی رو خودتون انجام میدید .