PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [خبر] آپگرید انجمن به نسخه جدبد

kavir
26-01-2014, 03:16
سلام دوستان
بعد از فروشگاه (You can see links before reply) که چندین و چند هفته درگیرش بودیم نوبت به انجمن رسید که اساسی بهش رسیدگی کنیم
در حال حاظر انجمن به نسخه جدیدش آپگرید شد و این قالب دیفالتش هست و بزودی ما بقی کارها انجام خواهد شد و منتظر تغییرات باشید
و اگر پلاگین یا امکانات جالبی روی سایت های دیگه با نسخه ویبولتین هست می تونید مطرح کنید تا روی انجمن نصب کنیم

amiray
26-01-2014, 08:40
سلام فکر کنم من اولین نفری هستم که به انجمن با شکل جدید سر میزنم.
دستتون درد نکنه جالب شده.
فقط من نتونستم دکمهی تشکر رو پیدا کنم. تو اطلاعات کاربر هم ننوشته که چند تا تشکر ازش شده و خودش چند تا تشکر کرده..

kavir
26-01-2014, 09:12
سلام فکر کنم من اولین نفری هستم که به انجمن با شکل جدید سر میزنم.
دستتون درد نکنه جالب شده.
فقط من نتونستم دکمهی تشکر رو پیدا کنم. تو اطلاعات کاربر هم ننوشته که چند تا تشکر ازش شده و خودش چند تا تشکر کرده..

سلام بله امروز ما بقی این پلاگین ها نصب میشه و وقتی تموم شد بهتون خبر میدم

sadmonew
26-01-2014, 10:39
سلام دوستان
بعد از فروشگاه (You can see links before reply) که چندین و چند هفته درگیرش بودیم نوبت به انجمن رسید که اساسی بهش رسیدگی کنیم
در حال حاظر انجمن به نسخه جدیدش آپگرید شد و این قالب دیفالتش هست و بزودی ما بقی کارها انجام خواهد شد و منتظر تغییرات باشید
و اگر پلاگین یا امکانات جالبی روی سایت های دیگه با نسخه ویبولتین هست می تونید مطرح کنید تا روی انجمن نصب کنیم
سلام مهندس زارعی و سایر دوستان:hi:
جدا" عالی شده.
من که سایت رو باز کردم یه لحظه فکر کردم اشتباه اومدم
واقعا" دست همگی دوستان که زحمت این کارو کشیدن درد نکنه:018::o

morteza_rk
26-01-2014, 10:48
سلام

جالبه ف خوب شده دادا. واقعا لازم بود.

Aghaeifar
26-01-2014, 11:16
ممنون
اقای زارعی اگر ممکن امکانات سیستم جدید رو هم بفرمایید که ازشون غافل نشیم.

sigma-mx
26-01-2014, 12:05
سلام
مهندس خسته نباشید :wink:

یقینا ارتقای نرمافزاری انجمن بسیاری از باگها و مشکلات رو حل میکنه همچنین امکانات بیشتری در اختیار همه قرار میده . ولی هنوز این باید روش کار بشه .. مثل پلاگ این و تم و ...

همین الان یه قابلیت جدید دیدم که خیلی خوبه . اونم auto save هست . بارها پیش اومده داشتم پاسخ طولانی مینوشتم ، نت قطع شد و منم نمیدونستم دکمه ارسال میزدم و ... کل نوشته پاک میشد ...

kamikazi
26-01-2014, 12:12
خوبه فقط کاش برای نحوه نمایش پستهای جدید یه فکر بهتری میشد مثلا جملات دوستان حذف میشد و مثل قبل فقط پست رو نشون میداد که کسی توش مطلب جدید نوشته
تاریخ پست ها هم به شمسی باشه بهتره مثل قبل دیگه ادم سردرگم پیدا کردن تاریخ شمسی میلادی نمیشه

kavir
26-01-2014, 12:23
ویبولتین کاملترین فروم ساز دنیا هست و هرچی شما بخواین میشه روش نصب کرد و به اسم Hack توی سایت ها میشناسن در اصل همون پلاگین
امکانات که خیلی اضافه میشه ولی منتظریم تا همه هک هاش نصب کنن

jonbakhsh
26-01-2014, 12:30
قربونت یه دستی هم به قالب سایت بزنی بد نیست . وقتی توی صفحه اول فروم میایم نوشته هاش که خیلی ریزه چشم آدم در میاد تا یه بخش مثلاavr پیدا کنه. . البته نظر منه

sarbaz13
26-01-2014, 13:03
سلام
تبریک میگم به شما آقای زارعی و خسته نباشید به همه
قبل از عید ، عیدی خوبی بود به کاربران
من خوشحال شدم.

Ma3ood
26-01-2014, 14:22
سلام
پلاگین جدید خوبه ولی یه خورده اولش ادم باهاش غریبی میکنه :mrgreen:
حالا باید منتظر بمونیم تا تمام امکاناتش نصب بشه

shahin
26-01-2014, 14:55
قالب سایت خیلی خوب شد.ولی theme خیلی یخ هست! حالا شاید چون همه چیز رو سر جاش نزاشتید اینطوری باشه.(مثلا همین اسم و لوگو سایت که هنوز تو هدر و بالای سایت نیومده!)

ERSA
26-01-2014, 16:32
سلام.تبریک میگم.فقط یه مشکلی ظاهرا" هست اونم اینه قالب با موبایل مشکل داره این شکلی میشه :

7152

kavir
26-01-2014, 17:45
قالب سایت خیلی خوب شد.ولی theme خیلی یخ هست! حالا شاید چون همه چیز رو سر جاش نزاشتید اینطوری باشه.(مثلا همین اسم و لوگو سایت که هنوز تو هدر و بالای سایت نیومده!)
بله حداقل 7-8 روز دیگه این سایت کار داره

سلام.تبریک میگم.فقط یه مشکلی ظاهرا" هست اونم اینه قالب با موبایل مشکل داره این شکلی میشه :
از پایین انتخاب قالب موبایل هست می تونید انتخاب کنید

7152

rezaf
27-01-2014, 18:22
سلام و بابت زحماتتون متشکرم. این ارور رو تو قالب قبلی ندیده بودم لطفا بگید علت این ارور چی هست ؟ You can't download the attachment before replay
متشکرم

test00
27-01-2014, 18:52
با سلام
نسخه جدید انجمن خیلی خوب شده جای تشکر داره
متاسفانه منم با مشکل این دوستمون روبرو هستم و نمیتونم فایل های پیوست شده رو ببینم

admin
27-01-2014, 20:58
سلام و بابت زحماتتون متشکرم. این ارور رو تو قالب قبلی ندیده بودم لطفا بگید علت این ارور چی هست ؟ You can't download the attachment before replay
متشکرم

این معنیش اینه که تا پستی نزدین در اون بحث نمیتونید فایلش رو دانلود کنید که دارم بررسی میکنم

admin
27-01-2014, 22:34
این مشکل حل شد

sobhan537
28-01-2014, 00:22
به جای محل سکونت، اسممون رو مینویسه!!

یه مشکل دیگه (البته قبلا هم این مشکل وجود داشت): حروف انگلیسی که با حروف بزرگ مینویسیم؛ بعد از ارسال پست؛ به حروف کوچیک تبدیل میشن.

1nafar
28-01-2014, 07:33
سلام آبگریت انجمن واقعا لازم بود . یه مشکل : ادیتور انجمن به صورت کامل قاطی هست و بعد از ارسال پاسخ تمامی فاصله ها و ... به هم میرزه . یه قابلیت : توی قالب قبلی ،در بخش نمایش آمار و ارقام یه گزینه وجود داشت که میشد آمار و ارقام بیشتری رو مشاهده کرد ، در حالت عادی امار گیر ، 10 پست آخری که بهشون پاسخ داده شده بود رو نمایش میداد . با استفاده از این گزینه میشد تعداد موراد رو به 10 یا 20 یا 50 یا 100 افزایش داد . این قابلیت برای اطلاع از اخرین پست های انجمن خیلی خوب بود . ( البته اگه اشتباه نکنم این قابلیت مخصوص قالب بود و براش هکی نصب نشده بود ، اگه یه هک مناسب تر براش نصب بشه بهتره ) . مهدی جان هر وقت نصب به صورت کامل تموم شد ، خبر بده تا بریم سراغ در اوردن مشکلات و دادن پیشنهاد . ( به زودی اینجا یک شکلک ok قرار داده میشود ( اینجا هم یک شکلک :) قرار میگیرد ))

KHM
28-01-2014, 16:26
سلام آبگریت انجمن واقعا لازم بود . یه مشکل : ادیتور انجمن به صورت کامل قاطی هست و بعد از ارسال پاسخ تمامی فاصله ها و ... به هم میرزه . یه قابلیت : توی قالب قبلی ،در بخش نمایش آمار و ارقام یه گزینه وجود داشت که میشد آمار و ارقام بیشتری رو مشاهده کرد ، در حالت عادی امار گیر ، 10 پست آخری که بهشون پاسخ داده شده بود رو نمایش میداد . با استفاده از این گزینه میشد تعداد موراد رو به 10 یا 20 یا 50 یا 100 افزایش داد . این قابلیت برای اطلاع از اخرین پست های انجمن خیلی خوب بود . ( البته اگه اشتباه نکنم این قابلیت مخصوص قالب بود و براش هکی نصب نشده بود ، اگه یه هک مناسب تر براش نصب بشه بهتره ) . مهدی جان هر وقت نصب به صورت کامل تموم شد ، خبر بده تا بریم سراغ در اوردن مشکلات و دادن پیشنهاد . ( به زودی اینجا یک شکلک ok قرار داده میشود ( اینجا هم یک شکلک :) قرار میگیرد ))
منم بیشترین استفادم همون قسمت آمار و ارقام بود که راحت میشد پست های اخیر رو دید...
البته تو این جدید هم از قسمت تازه چه خبر؟ اون بالا استفاده میکنم..باز خوبه...فقط اسم تاپیک ها رو نمیزنه...اگه به جای لینک نمایش، اسم تاپیک رو بزنه خیلی بهتره...

DIMITRY
29-01-2014, 19:37
منم بیشترین استفادم همون قسمت آمار و ارقام بود که راحت میشد پست های اخیر رو دید...
البته تو این جدید هم از قسمت تازه چه خبر؟ اون بالا استفاده میکنم..باز خوبه...فقط اسم تاپیک ها رو نمیزنه...اگه به جای لینک نمایش، اسم تاپیک رو بزنه خیلی بهتره...

سلام
می تونید از قسمت تازه چه خبر؟ (You can see links before reply) روی گزینه پست های جدید (You can see links before reply) کلیک کنید تا درست بشه که در اصل قابلیت سرچ با لینک زیر هم اخرین ارسال های 24 ساعت گذشته نمایش داده میشه
You can see links before reply

1nafar یا Kavir عزیز هم میتون از قسمتAdministration Control Panel منوبار ویرایش کنن تا مستقیم بره به پست های جدید

amirtebyan
01-02-2014, 23:04
این سرچش روهم میشه درست کنید. هیچ کلمه 3 حرفی (مثلا i2c, avr)رو نمیشه پیدا کرد.