PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل detect نشدن mega32

engineer1
23-01-2014, 16:43
سلام دوستان خسته نباشید
من مدت زیادیه با میکرو avr کار میکنم و باهاشونم مشکلی نداشتم تا الان
چندوقت پیش میخواستم بوسیله پروتوکل spi میکرو هارو با هم شبکه کنم یه mega8 رو با mega32
یه برنامه ساده نوشتم و بعد میکروهارو پروگرم کردم mega8 رو رو حالت master و mega32 رو رو حالت slave
بعد میخواستم دوباره برنامه رو تغییر بدم mega8 مشکلی نداشت و به راحتی detect شد و برنامش رو پاک کردم ولی mega32 رو نتونستم detect کنم و ارور میده
پروگرامرمم مال شرکت jamshd هستش و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم
میکرو رو هم کاری نکردم که مشکلی براش پیش بیاد اول خیلی راحت detect شد لی دوباره که خواستم detect بکنمش نشد
دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ممنون میشم
متشکر:baad:

1nafar
25-01-2014, 07:01
سلام دوستان خسته نباشید
من مدت زیادیه با میکرو avr کار میکنم و باهاشونم مشکلی نداشتم تا الان
چندوقت پیش میخواستم بوسیله پروتوکل spi میکرو هارو با هم شبکه کنم یه mega8 رو با mega32
یه برنامه ساده نوشتم و بعد میکروهارو پروگرم کردم mega8 رو رو حالت master و mega32 رو رو حالت slave
بعد میخواستم دوباره برنامه رو تغییر بدم mega8 مشکلی نداشت و به راحتی detect شد و برنامش رو پاک کردم ولی mega32 رو نتونستم detect کنم و ارور میده
پروگرامرمم مال شرکت jamshd هستش و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم
میکرو رو هم کاری نکردم که مشکلی براش پیش بیاد اول خیلی راحت detect شد لی دوباره که خواستم detect بکنمش نشد
دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ممنون میشم
متشکر:baad:
اگه میکروکنترلر کار میکنه ( وقتی که به برق میزنیش گرم نمیشه و...) به احتمال زیاد فیوز بیت ها رو به صورت اشتباه برنامه ریزی کردید ، قبلا در انجمن بحث های زیادی در مورد بازگردانی فیوز بیت ها شده :
میکرو های قفل شده رو چطور باز کنیم ؟ - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
بازگردانی فیوزبیت هایی که اشتباه پروگرم شده اند - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
برگرداندن فیوزبیتها برنامه ریزی شده - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
جستوجو کنید .

engineer1
30-01-2014, 00:30
اگه میکروکنترلر کار میکنه ( وقتی که به برق میزنیش گرم نمیشه و...) به احتمال زیاد فیوز بیت ها رو به صورت اشتباه برنامه ریزی کردید ، قبلا در انجمن بحث های زیادی در مورد بازگردانی فیوز بیت ها شده :
میکرو های قفل شده رو چطور باز کنیم ؟ - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
بازگردانی فیوزبیت هایی که اشتباه پروگرم شده اند - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
برگرداندن فیوزبیتها برنامه ریزی شده - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
جستوجو کنید .
دوست عزیز اولا تشکر بابت جوابتون
ولی اینا هیچ کدومش بدردم نخورد
دوتا پستش که درمورد فیوزبیتای ورودی کریستال میکرو بحث کردن اون یکی دیگه هم یجورایی سخت افزاری گفته که اونم تازه برای مگا32 نیستش میترسم بعد از کلی زحمت برا ساخت مدار رو این میکرو جواب نده
اگه کسی از دوستان راهی بلده که بشه بصورت نرم افزاری درستش کرد جواب بده بد نی
ممنون از همگی