PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی قطعه

Z.F.K
21-01-2014, 15:37
سلام دوستن.من میخواستم ببینم وقتی میخوای یه قطعه ای رو انتخاب کنی ,جریانش چطور محاسبه میشه.میشه با یه مثال توضیح بدین.توی دیتاشیت گفته؟مثلا از یه قطعه با چند جریان مختلف داریم.

sarbaz13
22-01-2014, 01:20
بله دوست عزیز تمامی شرایط و مشخصات یک قطعه رو در قسمت دیتاشیت قطعه بیان کرده کارخانه سازندش.
بعدم شما سوالتون گنگ هست.انتخاب قطعه توی چه قسمتی؟(منظور مدارت قدرت-مدارت تقویت کننده-چی؟)
برای چه منظوری؟

Z.F.K
22-01-2014, 09:36
سوال من کلی هستش.یعنی واسه طراحی یه مدار یه قطعه ای مثلا مقاومت,مقاوت 10کیلو مثلا1.4 وات 1.8 وات.یا سلف مثلا22 میکرو هانری 2.5 امپر,3آمپر.بخواییم استفاده کنیم میریم نگاه میکنیم دیتاشیتو و ببینیم چقدر جریان میکشه بعد انتخاب میکنیم.؟

kamikazi
22-01-2014, 10:26
سوال من کلی هستش.یعنی واسه طراحی یه مدار یه قطعه ای مثلا مقاومت,مقاوت 10کیلو مثلا1.4 وات 1.8 وات.یا سلف مثلا22 میکرو هانری 2.5 امپر,3آمپر.بخواییم استفاده کنیم میریم نگاه میکنیم دیتاشیتو و ببینیم چقدر جریان میکشه بعد انتخاب میکنیم.؟
بله قطعا باید محاسباتشو در نظر بگیرین وگرنه مدارتون دچار مشکل میشه اینم برمیگرده به تجربتون تو استفاده از قطعات مختلف و کیفیتشون و جریان دهیشون و .....