PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب ها و فیلم های آموزش اندروید

electera
07-01-2014, 12:31
منابع زبان اصلی:

Android-Programming-Basics (You can see links before reply)

Professional Android 2 Application Development (You can see links before reply)

Professional Android 4 Application Development (You can see links before reply)

Android-Widget-Event-Handling (You can see links before reply)

Pro Android 4 (You can see links before reply)

Hello, Android, 3rd Edition (You can see links before reply)

Android Apps with Eclipse (You can see links before reply)

Beginning Android 4 (You can see links before reply)

Pro Android Apps Performance Optimization (You can see links before reply)

Android Cookbook (You can see links before reply)

Pro Android Python with SL4A (You can see links before reply)

Programming Android (You can see links before reply)

Head First Android Development (You can see links before reply)

Learning Android (You can see links before reply)

electera
07-01-2014, 12:46
منابع پارسی:

کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید (You can see links before reply)

الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزار های تلفن همراه (You can see links before reply)

sadeghbakhshi
08-01-2014, 01:11
منابع پارسی:

کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید (You can see links before reply)

الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزار های تلفن همراه (You can see links before reply)

سلام
یادگیری اندروید پیشنیازی هم داره؟
اگر داره چه چیزهایی هست
با تشکر:hi:

agape
08-01-2014, 09:36
زبان جاوا که خیلی شبیه زبان سی هست !

dariush_ab
08-01-2014, 12:19
جدیدا حتی با زبان Python هم میشه برای اندروید برنامه نوشت ولی زبان متداول همان java هست.
این کتاب که دوست عزیزمون در پست اول گذاشتن خیلی خوبه.
Pro Android Python with SL4A

electera
08-01-2014, 14:21
سلام
یادگیری اندروید پیشنیازی هم داره؟
اگر داره چه چیزهایی هست
با تشکر:hi:
سلام
یکم c و مفهوم شی گرایی بلد باشین کافیه
در حین کار و با استفاده از مثال ها میتونین با دستورات و توابع و xml را خودبخود یاد بگیرید.
من خودم چندماهه شروع کردم و ایشالا باهم پیش میریم.

بله در واقع جاوا از ++C گرفته شده.

سه کتاب در بازار موجوده که تهیه اونها خیلی میتونه راه گشا باشه:
1- مرجع کاربردی Android برای برنامه نویسان مترجم: احمد رضا بقائی- انتشارات دانشگاهی کیان

You can see links before reply

2- راهنمای کاربردی برنامه نویسی ANDROID نویسنده: بری برد- مترجم: فاطمه بهشتی- انتشارات مهرگان قلم (جلد صورتی)

3- مرجع كامل برنامه نويسي ANDROID نويسنده: حسين خوش رفتارمنفرد، اعظم ميرزایی- انتشارات ناقوس ميرزايي

You can see links before reply

در تمامی کتابها از زبان جاوا و SDK پیشنهادی گوگل استفاده کردند.

vahid0561
09-01-2014, 14:57
سلام دوستان

من هم ی 5 ماهی میشه یادگیری برنامه نویسی برای اندروید رو شروع کردم .
زبان برنامه نویسی برای اندروید جاوا هست ولی با زبان های دیگه هم میشه مثل C ولی بهترین زبان همون جاوا هست
1 سایت معرفی می کنم که اموزش جاوا و اندروید رو تدریس میکنه ولی خوب یک مقدار کند پیش میره چون مطالب رو خیلی باز میکنه .
سکان آکادمی | مجری برگزاری دوره های رایگان کامپیوتر (You can see links before reply)

electera
21-01-2014, 13:19
دانلود Android SDK Essential Training - آموزش نرم افزار توسعه اپلیکیشن های اندروید (You can see links before reply)

dariush_ab
21-01-2014, 22:25
دانلود android sdk essential training - آموزش نرم افزار توسعه اپلیکیشن های اندروید
آنتی ویروس نود این سایت رو بلاک می کند.لینک دیگری سراغ ندارد؟

Shapour_Ardebil
22-01-2014, 12:22
با سلام

بچه ها کسی فیلم فارسی و یا با زیر نویس سراغ نداره چون در برنامه نویس دانستن ریزه کاری های مطرح شده مهمتر از دانستن کلیات است که با دانسته های من از انگلیسی سازگار نیست

electera
23-01-2014, 13:29
آنتی ویروس نود این سایت رو بلاک می کند.لینک دیگری سراغ ندارد؟
منم همین مشکل رو داشتم، و راهش اینه:
به نقل از سایت تبیان: آنتی ویروس خود را باز كنید و در صفحه اصلی نرم افزار، كلید F5 را فشار دهید.
اكنون در پنجره ظاهر شده، از لیست سمت چپ بر روی علامت + گزینه "Web and email" كلیك كنید(1). حالا در لیست ظاهر شده، بر روی علامت + در كنار یكی از گزینه‌های "protection Web access" و یا گزینه "Web access and phishing protection" (بسته به نسخه نرم‌افزار متفاوت است) كلیك كنید(2) و در ادامه گزینه "URL address management" را انتخاب نمایید(3). سپس از قسمت سمت راست، توجه كنید كه در منوی آبشاری، گزینه "List of addresses excluded from filtering" در حال انتخاب باشد(4) و حالا بر روی گزینه "Add" کلیک کنید(5).
در پنجره ظاهر شده، در دو مرحله، آدرس‌های زیر را وارد كرده و تایید نمایید.
*p30download.com*
حال، چنانچه سایت دیگری هم بود كه همین مشكل را داشت، می‌توانید با وارد كردن آدرس سایت بین دو ستاره *آدرس سایت* و بدون You can see links before reply آن را وارد نمایید.

با سلام

بچه ها کسی فیلم فارسی و یا با زیر نویس سراغ نداره چون در برنامه نویس دانستن ریزه کاری های مطرح شده مهمتر از دانستن کلیات است که با دانسته های من از انگلیسی سازگار نیست
سلام، بفرمایید:
مجموعه فیلم های آموزشی از سایت کمالان:
فیلم آموزشی | (You can see links before reply)

titery
25-02-2014, 00:49
سلام من کتاب
2- راهنمای کاربردی برنامه نویسی android نویسنده: بری برد- مترجم: فاطمه بهشتی- انتشارات مهرگان قلم (جلد صورتی)
دارم کتابش دارای فهرست جامعی هست ولی چون کتاب فقط ترجمه هست و تالیف نیست به نظر من خیلی داغونه و درک کردنش خیلی سخته .