PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] مشکل با تبدیل فایل پرتئوس به التیوم

علیدلی
27-12-2013, 19:40
سلام
دوستان من یه فیلم اموزشی گرفتم و طبق همون فیلم مراحل تبدیل فایل پرتئوس به التیوم رو طی کردم ولی در نهایت خطا میده (خطا پیوست شده:)

و علی الظاهر مشکل از این فایل هست
CAMTASTIC.DLL

ضمن اینکه در همین سایت و سایت ECA دیدم که یه سری از بچه ها دقیقا همین مشکل رو داشتند و کسی اطلاعی در این راستا نداشته .اینم اشاره کنم که التیوم کرک شده حتی دو مرتبه چک کردم
اون فیلم اموزشی هم اینه :
You can see links before reply

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی بفرمائید

علیدلی
28-12-2013, 11:04
دوستان هیچ نظری ندارند ؟

علیدلی
28-12-2013, 21:38
هیچ کس در این سایت نیست که فایل پرتئوس رو به التیوم تبدیل کرده باشه ؟

M3R
28-12-2013, 22:04
سلام
من که تا حالا هر چی تبدیل کردم به چنین مشکلی بر نخوردم!
من از ورژن summer 2009 استفاده میکنم و تا حالا که مشکلی نداشته.شما از چه ورژنی استفاده میکنید؟

علیدلی
28-12-2013, 22:26
سلام
من که تا حالا هر چی تبدیل کردم به چنین مشکلی بر نخوردم!
من از ورژن summer 2009 استفاده میکنم و تا حالا که مشکلی نداشته.شما از چه ورژنی استفاده میکنید؟
سلام
منم از همین ورژن استفاده میکنم .ببیند من یه فیلم از اینترنت گرفتم و طبق اون پیش رفتم .من این روند رو طی میکنم .فیلمش اینه ببینید مشکل کجاست :
film (You can see links before reply)

M3R
28-12-2013, 23:30
اگه امکانش هست فایل پروتئوس رو پیوست کن تا امتحان کنم ببینم منم همین مشکل رو دارم؟

علیدلی
28-12-2013, 23:36
اگه امکانش هست فایل پروتئوس رو پیوست کن تا امتحان کنم ببینم منم همین مشکل رو دارم؟

ممنونم .
شما فیلمی که من گذاشتم رو دیدید ؟؟

شما طبق روشی که فیلمشو گذاشتم برید ببینید مشکل داره یا نه .طبق روش خودتون نرید طبق روش فیلم برید تا مشکل پیدا بشه

این فایل پرتئوس
:

M3R
29-12-2013, 11:48
سلام
من فایل پروتئوس رو تبدیل به پروتل کردم و مشکلی نداشت!!
فیلمی هم که شما گذاشته بودید رو مشاهده کردم.شما قسمت اول یعنی گرفتن خروجی vector از فایل پروتئوس رو انجام نمیدید!
شما در ابتدا باید از منوی output گزینه export grphics و بعد export vector files رو انتخاب کنید و بعد بقیه مراحل.انشالله که مشکلتون حل میشه
موفق باشی :0013:

mehdi zavari
08-01-2014, 03:30
نرم افزار altuim رو تو کدوم درایو نصب کردی؟