PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی و ساخت دیتالاگ stand alone توسط میکروی ARM

mohsen418
25-12-2013, 20:06
با تشکر از دوستان
لطفا یه مدل arm معرفی کنید که ترجیحا ۸ کانال adc 16 بیت اینترنال در ورودی هاش داشته باشه و ظرفیت رم اون هم بالا باشه تا بافرینگ بهتر انجام بشه و از همه مهمتر در ایران هم موجود باشه

modj.ir
23-01-2014, 00:52
به دلایلی پ.خ شما رو دیر دیدم .
سرعت پایین، در زمان نوشتن روی کارت حافظه فکر کنم بوجود میاد و سایر پارامتر ها دخیل نیستند، برای این منظور باید میکروکنترلری انتخاب کنید که رابط سخت افزاری با کارت حافظه داشته باشه.
به شخصه اعتقادی به اینکه ابزار مورد استفاده رو اونقدر قوی کنید که ضعف برنامه نویسی رو بپوشونه ندارم، چیزی مثل استفاده از ماشین مسابقه برای مسافر کشی !
انتخاب حافطه مناسب و بافری که در نوشتن دیتا ها استفاده می کنید و سایر نکات ریز برنامه نویسی ، فکر کنم راهکار مناسب تری از عوض کردن روی مسئله باشه.
لطفا دقیقا بفرمایید به چند کانال ، هر کانال چند بیت و چند سمپل در ثانیه و در نهایت به چند ثانیه اطلاعات نیاز دارید.

antecessor
03-06-2014, 12:12
با سلام
بردهای Jdaq از شرکت هیدران هست که البته 16 بیتی نیستند ولی مستقیما میتونی با متلب،لب ویو ،سی شارپ بیاریشون بالا...
من یکی از این ها رو دارم و قصد فروشش رو دارم.آگهی های بالا رو ببینید
با تشکر