PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرینت طرح روی کاغذ گلاسه

giga0101
20-12-2013, 19:03
سلام.
چطور میتونم طرحم رو روی کاغذ برای چاپ با اتو چاپ کنم؟
وقتی از smart PDF استفاده میکنم و زوم رو میزارم روی 100% میبینم full screen میشه در حالی که باید در سایز واقعی نمایش داده بشه. چه راه دیگه ای داره؟
ممنون...

mahdi8866
20-12-2013, 19:07
سلام
معمولا پی سی بی هارو با به حالت pdf چاپ نمیکنن شما باید با پرتئوس یا پروتل بکشی یا طراحی کنی وبا خود همین نرم افزارها پرینت کنی
من خودم یبار این کار با تغییر زوم پرینت کردم ولی هرکار کنی سوراخ کاریها یا جای پینها دقیق در نمیاد و مشکل ساز میشه
شما همین pdf رو بزار از روش با همون نرم افزارا که گفتم طراحی کن و پرینت کن

M3R
20-12-2013, 19:17
سلام
بهترین راه اینه که از نرم افزاری که برای طراحی استفاده میکنید یه نسخه پرتابل تهیه کنید تا هر جایی که خواستید به راحتی اجرا کنید و پرینت بگیرید و نیازی به تبدیل کردن به pdf و.... رو نداشته باشید!
در ضمن پیشنهاد میکنم به جای کاغذ گلاسه از این کاغذ زرد رنگ پشت برچسب استفاده کن که از گلاسه خیلی بهتره.

sadmonew
20-12-2013, 19:29
سلام
دوستمون ميخواد خودش با اتو pcb رو بزنه. ميشه تو التيوم طوري قسمت پرينت رو تنظيم كرد كه طرح دقيقا به اندازه واقعي روي كاغد چاپ شده، خودم بارها از اين روش براي pcb هاي ساده و نه خيلي پيچيده استفاده كردم.
اين لينك (You can see links before reply) رو نگاه كن.

giga0101
20-12-2013, 20:56
ممنون دوستان. درست شد. اگه بخوام بدم بیرون پرینت بگیرن باید یک فایل خروجی بگیرم. pdf که دقیق نیست میمونه XPS که فایل پرینت مال ویندوز 7 است. این فایل هم فقط روی این ویندوز اجرا میشه!:sa:
حالا راه حل چیست؟!
تشکر.

Ma3ood
20-12-2013, 21:41
دوست عزیز نرم افزاری پرینتر مجازی priPrinter را دانلود کن ، امکاناتی فوق العاده ای داره یه سالی هست دارم استفاده میکنم از نرم افزارهای دیگه ای هم استفاده کردم هیچ کدوم به این نمی رسه :0013:

morteza_rk
20-12-2013, 22:28
ممنون دوستان. درست شد. اگه بخوام بدم بیرون پرینت بگیرن باید یک فایل خروجی بگیرم. pdf که دقیق نیست میمونه XPS که فایل پرینت مال ویندوز 7 است. این فایل هم فقط روی این ویندوز اجرا میشه!
حالا راه حل چیست؟!
تشکر.

سلام

مهندس منم پرینتر ندارم. ولی با روش PDF کردن تا حالا بیشتر از 50 تا PCB زدم. من از نرم افزار Adobe Acrobat Reader استفاده می کنم که می تونه نقش پرینتر مجازی رو ایفا کنه.

برای گرفتن یه نتیجه ی خوب باید چندبار از روش سعی و خطا استفاده کنید ف من الان با scale = 1.04 بخوبی و دقیق (حتی برای کارهای SMD) جواب می گیرم.

Ma3ood
20-12-2013, 22:46
اقا مرتضی یه بار هم این نرم افزار را استفاده کن ضرر نداره :mrgreen:

vahidasm
21-12-2013, 01:06
سلام
حالا که این بحث مطرح شد و از اونجایی که من با مدل های پرینتر آشنا نیستم و میخوام یکی بخرم دوستان چه نوع پرینتری رو پیشنهاد میدن که هم برای کارهای معمولی بتونم استفاده کنم هم به درد این کار بخوره و هم خیلی گرون نباشه؟؟؟ :mrgreen:

Ma3ood
21-12-2013, 01:35
اگه تک کار میخوای HP LaserJet P1102 Laser Printer
اگه چند کاره HP LaserJet M1132 Multifunction Laser Printer
قیمت مناسب ، کارایی متوسط

omid.r
31-03-2015, 22:13
سلام
میشه پرینتر های دیگه بگید این دوتا تیونرشون خیلی گرونه .
ممنون.