PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ال سي دي گرافيكي ؟

faridf
02-07-2009, 23:02
سلام
سوال داشتم ويك در خواست :
توابع و دستورات مورد نياز براي راه اندازي ال سي دي گرافيكي در كدويژن كدامند ؟

2- ايجاد يك نوشته ( فارسي يا لاتين ) بر وروي Ks0108 در كدويژن چگونه انجام مي شود ؟

يك برنامه ساده براي ايجاد نوشته روي اين ال سي دي ويك برنامه ديگر براي ايجاد تصوير در كدويژن مي خواهم
با تشكر

kavir
03-07-2009, 22:31
سلام
به بخش اموزش winavr مراجعه کنید و تبدیل به کدویژن کنید ولی نظر من این هست به سمت winavr بیاین مطمئن باشید ضرر نمی کنید :wink:

nefel
04-07-2009, 10:13
سلام فرق كدويژن و winavr در چيه ؟ در برنامه نويسي يا شكل توابع ؟
آيا كسي كه تا حالا با كد ويژن كار كرده مي تونه با winavr كار كنه ؟

آيا اين نرم افزار در فروشگاه كوير موجوده ؟

kavir
04-07-2009, 10:52
سلام فرق كدويژن و winavr در چيه ؟ در برنامه نويسي يا شكل توابع ؟
آيا كسي كه تا حالا با كد ويژن كار كرده مي تونه با winavr كار كنه ؟

آيا اين نرم افزار در فروشگاه كوير موجوده ؟
سلام
هر دو به زبان C هستند و اصول کلی بر یک پایه هست و winavr دستوراتی داره که کدویژن نمی تونه ساپورت کنه
و یکی از دیگر از قابلیت هاش رایگان بودن این نرم افزار هست و خیلی قدرتمند و کدویژن فقط ما ایرانی ها می پسندیم چون آموزش فارسی از اول داشته
در کل شما بیشتر پروژه هایی که بخوای انجام بدی با winavr نمونه مثال هست
و مخصوصا کتابخانه LCDG که فارسی می خواین که آقای جهاندار نوشتند و کامله و قابلیت انتخاب فونت و ... پیشنهاد می کنم یک بررسی کنید
You can see links before reply
و اگر سرعت بالا دارید از اینترنت دانلود کنید اگر نه اخرین ورژن ها در یک DVD هست

arash_silver
04-07-2009, 18:35
الان آموزش فارسی winavr هست ؟

kavir
05-07-2009, 00:39
الان آموزش فارسی winavr هست ؟
لینک دانلودش هم هست

1nafar
12-07-2009, 08:35
سلام
در صورتی که هنوز به دنبال کار با lcd گرافیکی در کد ویژن هستید به دو تا ادرس زیر مراجعه کنید :
حجم مطالب و توضیات زیاد بود و نمیشد منتقل کنم

hossein1387
07-10-2011, 03:04
سلام به همگی!
من نیاز به یک آموزش کامل LCD گرافیکی دارم. البته من خودم با BASCOM و Codevision قبلا راه اندازیش کرده بودم ولی همیشه از کتابخونه های آماده استفاده میکردم. الان میخوام با یک میکرویی که استادمون گفته این lcd رو راه اندازی کنم و متاسفانه باید با اسمبلی این کار رو انجام بدیم! دیتا شیت ks0108 رو خوندم ولی با proteus جواب نگرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

shayan_m
03-12-2017, 12:37
سلام
هر دو به زبان C هستند و اصول کلی بر یک پایه هست و winavr دستوراتی داره که کدویژن نمی تونه ساپورت کنه
و یکی از دیگر از قابلیت هاش رایگان بودن این نرم افزار هست و خیلی قدرتمند و کدویژن فقط ما ایرانی ها می پسندیم چون آموزش فارسی از اول داشته
در کل شما بیشتر پروژه هایی که بخوای انجام بدی با winavr نمونه مثال هست
و مخصوصا کتابخانه LCDG که فارسی می خواین که آقای جهاندار نوشتند و کامله و قابلیت انتخاب فونت و ... پیشنهاد می کنم یک بررسی کنید
Downloads | Ebrahim Jahandar's Personal Website (You can see links before reply)
و اگر سرعت بالا دارید از اینترنت دانلود کنید اگر نه اخرین ورژن ها در یک DVD هست
404 Not Found (You can see links before reply)

باسلام وتشکر از شما سمپل پروتیوس کار نکرد در ضمن کتابخانه در اتمل استدیو هم قابل استفاده نبود لطفا راهنمایی کنید.