NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2766 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63

موضوع: راه اندازی خط تولید قطعات و مدارات الکترونیکی در ایران

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

دوستان بنظر من یکی چون مملکت ما یکسره با دنیا تنش داره و همیشه تحت تحریم اصلا امکان اینطور امور در اینجا وجود نداره شما باید جایی همچین اراده ای بکنید که در اون مملکت با کشورهای دیگر بخصوص کشورهای صنعتی روابط مسالمت امیز و انسان دوستانه داشته باشه خود چین هم از خودش تکنولوژی خاصی نداره اکثرا کشورهای غربی بخصوص امریکا اونجا بخاطر نیرو کار ارزانش خط تولید راه انداختن ما هم که ما شاء لله تخصصمون این هست که به جایی که به پستون این گاو شیرده اویزون بشیم رفتیم رو شاخهاش سوار شدیم
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

عضو جدید
    تشکر شده 8 بار در 6 پست

یادم میاد چندین سال پیش پیشنهاد دادم گرمای دفع شده از کوره قبل از برج خنک کننده با یه مبدل ناتینول درگیر و گرماشو به مبدل بده تا به هوا فقط مسخره و اخراشم میگفتن بعد اخراج یارو یه تخته اش کم بود البته مقسر انها نبودن من زبان نفهم بودم و زبان انها رو نمی دانستم جایی زبانشون با شما فرق می کنه به ضرر شما تمام میشه مسله همینه ماها نفت داریم اونا تکنولوژی و ماها چیا نداریم اونا دارند و اونا چیا ندارند و ماها داریم!
    مگه به غیر اینکه ذکریا الکل سینا پزشکی خیام تقویم حمام با یه شمع باتری بغداد سیستم قنات کشی و اب رسانی تو دل کویر خیلی سواد من و حافظه کند ذهنی دیگه چیزی یادش ندادند شاید صلاح این بوده که نفت پیدا بشه و ما ظاهرمون پیشرفته و باطنمون؟﷼

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

بنظرم اصلا ربطی به نفت هم نداره شما الان توجه کنی ذخایر نفتی کانادا از ایران بیشتر ولیکن بکل رویشون با ما متفاوت من بدون تعارف میگم انسان موقعی میتونه به اینده امیدوار باشه که هر چه میگذره پیشرفت کنه نه پسرفت بعنوان مثال تا حدود 40 سال پیش ایران کجا بود کره جنوبی کجا بود ولی الان چی کارخانه هایی مثل ارج که یک زمانی سامسونگ را میگذاشتن تو جیبشون ورشکست میشن و بقیه کارخانه ها هم در حال تعطیلی هستن از این بدتر هم خواهد شد چون اغلب این کارخانه های مهم متعلق به یک سری سازمان و نهادهای خاص هستند که خودشون را حتی به خدا هم پاسخگو نمیدونن و فقط کارشون این است که به نام این کارخانه ها از بانک ها وام میگیرن و بجایی که پول را خرج همان کارخانه و پیشرفت تکنولوژی کنن یکراست پول را یا از کشور خارج میکنن و یا تو بازار دلالی بخصوص مسکن و احتکار اجناس مصرفش میکنن بدبختی از اونجایی شروع میشه که یک عده بیسواد که الف را از باء تشخیص نمیدن بعضی پستهای حیاتی را اشغال کردن و در کنارش یک عده احمق چاپلوس خنگتر از خودشون هم دورو برشون جمع شده که حالا اگه جرات داری نطق بکش تا ببینی چکارت میکنن متاسفانه ما در حال حاضر تو یک مخمصه ای گیر کردیم که فقط حضرت ولی عصر عج میتونن ما را از شر یک عده نقاب به چهره ظاهر صلاح نجات بدن
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234