NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2735 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در راه اندازی تاچ usb با کوبی بورد2

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض مشکل در راه اندازی تاچ usb با کوبی بورد2

دوستان من یک تاچ و ال سی دی 7 اینچ از فروشگاه کویر تهیه کردم که با کوبی بورد باهاش کار کنم.
    ال سی دی بصورت hdmi هست وبه خوبی کار میکنه. منتها تاچ خازنی با یو اس بی هست و نتونستم راه اندازیش کنم. از لوبونتو بر روی کوبی بورد 2 استفاده میکنم.
    کسی تجربه ای در این زمینه داره که چطور میتونم تاچ خازنی که از طریق یو اس بی به کوبی وصل میشه را راه اندازی کنم؟
    توضیحات اضافه اینکه : درایور تاچ خازنی پشت پنل ال سی دی gt811 هستش. درایور usbtouchscreen هم اضافه میکنم به سیستم اما هیچ اتفاقی نمی افته و نمیدونم مرحله به مرحله چطور میتونم راه اندازیش کنم.
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
  2. # ADS
    Circuit advertisement

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hne573 نمایش پست ها
    دوستان من یک تاچ و ال سی دی 7 اینچ از فروشگاه کویر تهیه کردم که با کوبی بورد باهاش کار کنم.
    ال سی دی بصورت hdmi هست وبه خوبی کار میکنه. منتها تاچ خازنی با یو اس بی هست و نتونستم راه اندازیش کنم. از لوبونتو بر روی کوبی بورد 2 استفاده میکنم.
    کسی تجربه ای در این زمینه داره که چطور میتونم تاچ خازنی که از طریق یو اس بی به کوبی وصل میشه را راه اندازی کنم؟
    توضیحات اضافه اینکه : درایور تاچ خازنی پشت پنل ال سی دی gt811 هستش. درایور usbtouchscreen هم اضافه میکنم به سیستم اما هیچ اتفاقی نمی افته و نمیدونم مرحله به مرحله چطور میتونم راه اندازیش کنم.
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    شما باید ابتدا درایور را در کرنل انتخاب کنید و بعد مجدد کرنل را کامپایل کرده و با قبلی جایگزین کنید.
    سپس مشابه آموزش لینوکس و کیوبی درایور رو لود کرده و دستورات و تنظیمات آن را در لینوکس انجام دهید.
    موفق باشید.
    برنامه نویسی ویندوز 10 رزبری را با زبان آردوینو تجربه کنید!
    ایمج آماده کیوت 5.7 برای بردهای رزبری - آرنج پای - نانوپای - کیوبی - سینلینکس - پاین 64

آموزش راه اندازی اولیه برد EasyARM و کامپایل سورس WinCE
    آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب
    - سیمیولینک - کیوت برای رزبری پای
    مشاوره رایگان خرید کامپیوتر های تک بردی فروشگاه کویر الکترونیک

ارتباط با من از طریق پست های انجمن و یا ایمیل یاهو موجود در بخش کاربری

4. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ممنونم از پاسختون. درایورش هستش با نام hid-multitouch. اگر دوستان از این ال سی دی استفاده کردید حتما باید این درایور را لود کنید تا کار کنه. اگر در کرنل این درایور builtin باشه دیگه نیازی به لود کردن نیست و تاج را میشناسه. منتها توی لینوکسی که من داشتم باید درایور جدا لود میشد و خدا را شکر مشکل حل شد.
    اما الان یک مشکل دیگه دارم و اینکه یک تاچ که میزنم به عنوان دبل کلیک میشناسه و این کار را برام مشکل کرده. کسی میدونه تنظیمات مربوط به سینگل تاچ و دبل تاچ و ... را کجا میتونم در لینوکس تنظیم گنم/؟
  6. تشکرها از این نوشته :