NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3075 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مبدل 220 به 12

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Icon17 مبدل 220 به 12

سلام دوستان من یک مبدل 220 به 12 خواستم که بتونم باهاش حددود 1000 تا led روشن کنم .
    از ترانسم نمیخوام استفاده کنم. اگرم شد مدار ایزوله باشه که قسمت 12 برق نگیره ، اگرم نشد نشد

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نبود؟؟؟؟

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

چرا 12
    شما نهایت میتونی از روش بدون ترانس 100 میلی امپر جریان بکشی شما بعد از یکسو سازی ولتاژ 220 متناوب ولتاژی برابر 314 ولت مستقیم خواهید داشت شما میتونی با 100 تا 110 ال ای دی ب صورت سری ولتاژ 300 ولت و برای مقدار اضافه یک مقاومت 100 اهم 5 وات قرار بدین در این صورت جریانی برابر 10 تا 15 میلی امپر خواهد کشید البته بهتره یک خازن 10 میکرو 400 ولتی در خروجی قرار بدهید
    برای هر کدوم میتونید از این روش استفاده کنید
    خطر برق گرفتگی هست پس مواظب باشید
    در هر صورت شما بدون ترانس و از روش تقسیم خازن نهایت ب جریانهای محدود دسترسی خواهید داشت و مدار ایزوله نخواهد بود .
    بهتره از ترانس استفاده کنید و کار را اصولی پیش ببرید .

5. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

اره به نظر منم از ترانس استفاده کنید که در این صورت نتیجه ی مطلوبی از کارتوووون میگیرید و تضمینی

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

با سلام و خسته نباشید
    من روی طرحی کار میکنم که نیاز به یک المنت یا گرمکنی دارم که بشه به دور یک لوله فلزی بپیچانم تا مایعی را کا از داخل این لوله عبور میکند را گرم کند
    در ضمن دمای کاری ان در حدی باشد که دمای مایع را از حد 20 درجه سانتیگراد عبور نکند شما چه المنتی را پیشنهاد میکنید؟
    درضمن منبع برق من باتری 24ولت با 150آمپر لطفا راهنماییم کنید خیلی ضروریه ممنون
    آیا میشه برق 24ولتی روتبدیل به220ولت بکنم تا از المنت 220ولتی استفاده کنم وه به منبع اسیبی نرسه چون باتری ماشینه
    ویرایش توسط سینا7 : 19-11-2015 در ساعت 22:40

کلمات کلیدی این موضوع