NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3260 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نیاز به کمک

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض نیاز به کمک

سلام.تازه بصورت عملی دارم با avr کار میکنم.تا قبل این فقط بصورت نرم افزاری و شبیه سازی کار کرده بودم
    یه مشکلی واسم پیش اومده
    روی برد برد یه پروگرمر stk200/300 درست کردم.واسه اینکه تستش کنم یه led به میکرو وصل کردم و کد چشمک زدن رو نوشتم.میکرو پروگرم میشه و led چشمک میزنه.اینجا یه مشکلی پیش میاد.
    درحالی که تغذیه وصله(با آداپتور 12 ولت که با رگولاتور به 5 ولت رسیده)،وقتی کانکتور پرینتر (d25) رو از پورت پرینتر جدا میکنم led خاموش میشه و وقتی وصل میکنم دوباره روشن میشه
    اما وقتی از شارژر موبایل 5ولت استفاده میکنم، مدار کار میکنه.رگولاتور هم سالمه.
    از 5 تا از اساتیدمون هم پرسیدم.توصیه هاشون جواب نداده.میتونید کمکم کنید؟

یه سوال دیگه:چرا موقع پروگرم شدن این ارور گاهی ظاهر میشه؟
    FLASH contents mismatch at address 0x20

و موقع ایریز شدن:flash erasure failure at address 0x27
    flash data:0xff27

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال
    نام
    Dany
    تشکر شده 185 بار در 106 پست

سلام به دنیای دیجیتال خوش اومدید یک پیشنهادی دارم چون تازه وارد این وادی شدید سعی کنید از وسایلی استفاده کنید که درصد خطای پاینی داشته باشند ابزاری مثل پروگرمر بهتره در شروع کار خریداری بشه تا زمانی که مشکلی پیش میاد حداقل از پروگرمر خیالمون راحت باشه
    موفق باشید

4. تشکرها از این نوشته :