NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3394 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نرم افزارهای کنترل مستقیم میکرو

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض نرم افزارهای کنترل مستقیم میکرو

دوستان عزیز سلام
    من تازه با دوتا از نرم افزارهای کنترل مستقیم میکرو آشنا شدم (vc# و متلب ) میخوام بدونم کاربرد کدوم بیشتره و چه فرقی باهم دارن و چه برنامه های دیگه ای داریم ؟

باسپاس

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال aminta آواتار ها
    نام
    امین تقی زاده
    تشکر شده 106 بار در 67 پست

یک مورد رو من دقیق متوجه نشدم
    مستقیم!
    تمامی این برنامه ها با ارتباط uart و پورت سریال با میکرو در ارتباط اند
    هر برنامه که بتونه با پورت com کامپیوتر ارتباط برقرار کنه میتونه با میکرو کار کنه
    البته بعضی نرم افزار ها تولباکس ها و یا کتابخانه هایی برای کار با میکرو دارند
    مثلا میشه با simulink متلب برای stm برنامه نوشت و روی برد ریخت یا از برد داده دریافت کرد

4. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

ممنون از پاسختون
    منظور من اینکه برای میکرو نرم افزار خاصی تحت ویندوز بنویسیم که یکسری دستورات کنترلی رو اجرا کنه
    مثلا من پشت سیستمم نشستم کنترل باز و بسته شدن چندتا درب رو دارم و فقط از طریق سیستم من اون دربها بازو بسته میشه.حالا من میخوام این برنامه رو به یه سیستم دیگه منتقل کنم که طرف من هیچ سر رشته ای با میکرو نداره و آموزش من اینکه بگم موس رو میبری رو درب شماره 1 کلیک میکنی درب باز میشه دوباره کلیک میکنی درب بسته میشه

کاربر فعال aminta آواتار ها
    نام
    امین تقی زاده
    تشکر شده 106 بار در 67 پست

خوب برای اینکار اکثرا از زبان c# و ویژال استدیو استفاده میکنن اخه متلب که روی همه ی کامپیوترا نصب نیست و اگه بخواین تبدییلش کنین به یک نرم افزار قابل اجرا روی همه ی کایپوترا کاره مسخره ایه :|
    با ویژال بیسیک هم دیدن مینویسن
    جالبه!
    به عنوان مثال برای کار با رله و ماژول sim900 هم برنامه نوشتن که در ویندوز میشه کنترل کرد.
    اتفاقا منم برای یک کار دیگه میخوام یک برنامه بنویسم مثل شما با میکرو در ارتباط باشه اگه دوس داشته باشین میتونیم با هم شروع کنیم.