NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3400 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: راه اندازی قسمت vip

کاربر علاقه مند NoBoko آواتار ها
    تشکر شده 73 بار در 45 پست

پیش فرض راه اندازی قسمت vip

سلام خدمت مدیران محترم ،

همان طور که خودتان هم متوجه شدید، به خاطر وضعیتی که کشور ما داره، برای انجام دادن پروژه های صنعتی و کاربردی باید خیلی انرژی و هزینه بیشتری نسبت به سایر کشورها صرف کنیم،
    چرا که یا قطعات سخت افزاری مناسب با پروژه در اختیار نیست، یا متخصصین و برنامه نویسان کشور انگیزه ای برای کار کردن روی پروژه ها به صورت حرفه ای و تمام وقت را ندارند، و....
    و از طرف دیگه پیچیدگی و سرعت پیشرفت تکنولوژی و قطعات روز به روز داره بیشتر میشه، که باعث میشه عقب ماندگی ما در حوزه صنعت و پروژه های علمی هر روز بیشتر از گذشته نمایان بشه.

تا آن جایی که من فهمیدم خیلی از سوالات مربوط به برنامه ها و ایرادات نرم افزاری ،
    به خاطر جزیی بودن ایرادات ، نداشتن انگیزه مدیران متخصص انجمن برای پاسخگویی،مشکلات مالی یا ...دلایلی از این قبیل ،بی پاسخ می مونه.
    برای همین گفتم شاید بهتر باشه در فروم شما قسمت VIP راه بیافته که اعضا با پرداخت حق عضویت ماهانه یا سالانه ،بتوانند از پشتیبانی و پاسخگویی بهتری توسط اعضای حرفه ای سایت برخوردار شوند،شاید با این رویه کارها خیلی سریع تر و بهتر پیش برود...

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

قبلا زیاد بحث شد، ولی به نتیجه نرسید...

4. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan537 نمایش پست ها
    قبلا زیاد بحث شد، ولی به نتیجه نرسید...
    *
    تا حالا دقت کرده بودین 5+1 به نحوی نشون میده که فردگرایی (عدد ۱) یا به عبارت دیگه (اقتدار گرایی)، با جمع گرایی (عدد ۵) جمع پذیر نیست...
    ویرایش توسط kavir : 25-11-2014 در ساعت 18:33

شاید در نهایت من و شما همدیگر رو متهم کنیم که کار گروهی بلد نیستیم انجام بدیم و یک جور انحصار طلبی در ما وجود داره،
    اما واقعیتش اینه که این فرد گرایی، انحصار طلبی و نداشتن روحیه کار گروهی از سال های متمادی در جامعه ما نهادینه شده،

در سیستم آموزشی،از همان کلاس اول دبستان که یاد میگیریم برای گرفتن نمره بیشتر ،انواع کلک ها را روی هم سوار کنیم.
    در سیستم سیاسی، تصمیم گیر نهایی فقط یک نفر هست
    در اقتصاد، تحت عناوین مختلف عده ای به عنوان مافیای واردات و دلال اقتصادی و چه و چه و... منافع اکثریت مردم را به بازی می گیرند.
    .
    .
    .
    و شاید فقط این مسئله در کشور ما نباشه و در سایر کشورها هم وجود داشته باشه...
    اما لااقل مطمئنم تا چندین نسل آینده در این کشور این اخلاق فردگرایی اصلاح نخواهد شد. چرا که وابستگی ما به نسل های قبلی خودمان خیلی بیشتر از کشورهای دیگه است

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

دوست عزیز هدف و منظور شما در کل خوب هست ولی راهش VIP نیست
    مورد اول اینکه هیچ وقت در انجمن یک پروژه نمیشه تموم کرد
    خروجی کار مهمه شما منظورتون اینه پول پول بدین نتیجه بگیرین منم موافقم نه به این شکل:
    مثلا یک پروژه تعریف میکنیم خواندن بارکد خوان از طریق USB خوب بیاین درvip مطرح کنیم
    1. این پروژه خیلی سنگین هست هیچ وقت سورس نمیشه در انجمن گذاشت
    2. افرادی که کار کردن خیلی محدود هستن و خوب قطعا vip نتیجه ای نداره
    در مورد پاسخ ها دوستان در انجمن تا جایی که بتونن جواب میدن و تقریبا پستی نیست بدون جواب باشه
    vip با هدف تکمیل کردن پروژه بیهوده هست چون در انجمن مباحث اصلی همگی پاسخ می دهند دوستان و
    خروجی های شرکت ما فیلم های اموزشی هست با ساپورتش که هزینه داده میشه ساپورت میشن و بهترین گزینه هست
    همچنین هر پروژه ای آخرش همت خود طرف میخواد چون پروژه ها هیچ گاه مثل هم نیستن
    ویرایش توسط kavir : 25-11-2014 در ساعت 18:28
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    دوست عزیز هدف و منظور شما در کل خوب هست ولی راهش VIP نیست
    مورد اول اینکه هیچ وقت در انجمن یک پروژه نمیشه تموم کرد
    خروجی کار مهمه شما منظورتون اینه پول پول بدین نتیجه بگیرین منم موافقم نه به این شکل:
    مثلا یک پروژه تعریف میکنیم خواندن بارکد خوان از طریق USB خوب بیاین درvip مطرح کنیم
    1. این پروژه خیلی سنگین هست هیچ وقت سورس نمیشه در انجمن گذاشت
    2. افرادی که کار کردن خیلی محدود هستن و خوب قطعا vip نتیجه ای نداره
    در مورد پاسخ ها دوستان در انجمن تا جایی که بتونن جواب میدن و تقریبا پستی نیست بدون جواب باشه
    vip با هدف تکمیل کردن پروژه بیهوده هست چون در انجمن مباحث اصلی همگی پاسخ می دهند دوستان و
    خروجی های شرکت ما فیلم های اموزشی هست با ساپورتش که هزینه داده میشه ساپورت میشن و بهترین گزینه هست
    همچنین هر پروژه ای آخرش همت خود طرف میخواد چون پروژه ها هیچ گاه مثل هم نیستن
    بله حرف شما متین،
    اما خیلی وقت ها آدم مجبوره همت خودش رو روی اون کار اصلی و مبنایی صرف کنه،
    تا بیاد وقتش رو بذاره برای ور رفتن به یک سری کد و برنامه که باعث سرگیجه آدم میشه،
    اونم به خاطر یک کار فرعی مثل راه انداختن یک ال سی دی،یا کد نوشتن برای فلان ماژول و قطعه
    الان متاسفانه با این حجم بالای اطلاعاتی که جلوی روی آدم ظاهر میشه،
    لازم هست که به افراد زیادی برای انجام پروژه ات رو بندازی که شاید در خارج از دنیای مجازی خیلی دسترسی
    به اون ها سخت باشه و هماهنگ کردن کارها باهاشون دشوار...
    برای همین من ترجیح میدم مثلا فلان برنامه رو که واسم حیاتی هست از کسی که قبلا روش کار کرده و جواب گرفته، بخرم،
    تا اینکه مجبور بشم یک سری کد ناقص و دست و پا شکسته رو مجانی دانلود، که معلوم نیست جواب بده یا خیر؟!

نام
    زارعی

خوب این حرف شما موافقم ! خیلی برنامه ها به صورت تجاری هست میشه به صورت سورس یا حتی lib قیمت کم خرید البته اون برنامه باید ارزشش داشته باشه که کلیت فروم پولکی نشه و هدف اصلیش دور نشه . این بحث جای کار داره ولی کلیت حرف شما قبول دارم و بهتره خوب روش فکر کنیم البته تا نظر دوستان چی باشه
    کویر ویدئو راه اندازی شد

11. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    خوب این حرف شما موافقم ! خیلی برنامه ها به صورت تجاری هست میشه به صورت سورس یا حتی lib قیمت کم خرید البته اون برنامه باید ارزشش داشته باشه که کلیت فروم پولکی نشه و هدف اصلیش دور نشه . این بحث جای کار داره ولی کلیت حرف شما قبول دارم و بهتره خوب روش فکر کنیم البته تا نظر دوستان چی باشه
    بله...لزوما برنامه های تجاری هم نه، مثلا همین کدهایی که رایگان در فروم گذاشتید ممکنه ایراداتی داشته باشه یا روی بعضی قطعات و برد های مشابه جواب نده،
    همین توسعه دادن کد خودش کار وقت گیری هست ،و چه بهتر که یک شخص حرفه ای و با تجربه این کار develop کردن کد را انجام بده که یک منبع درآمدی هم برایش ایجاد میشه.

و در اصل فلسفه پشت این کار هست که مهمتره،(گذشته از جنبه اشتغال زایی و درآمدزایی)
    شاید یک نفر مثل من خیلی بهتر از شما بتونه از توی اینترنت کدها و برنامه های رایگان رو پیدا و دانلود کنه،
    اما الان بعد از چندین سال تجربه ، و بعد از اینکه موهام ریخته شده و دندان هام لق شده()...باید بهتون بگم،
    توی این دنیا، هیچ چیز رایگان و بدون دردسر به دست نمیاد...یا شما باید دست توی جیبتان کنید و پول بابتش بدید،
    یا ساعت ها بشینید و واسش وقت بگذارید...یا اینکه اراده، روح و ذهن و سلامتی خودتون را به ازاش از دست بدید...

و اگه کسی هم پیدا شد و بهتون گفت ، ما آب و برق و گاز و خورشید و فلک رو رایگان می دیم...بشنوید و باور نکنید.

کاربر فعال
    تشکر شده 70 بار در 47 پست

سلام دوستان نظرات تمام دوستان محترم
    من ایجا رو غنیمت میدونم تا یک گلایه ای از کویر بگم :
    این سایت کویر.... نه مال پسر خاله م هست.... نه مال بابامه.... نه تا به حال یک قرون توی جیب ما از طرف کویر پول رفته نه ...خداییش از حق نگذریم همین سایت کویر با همین یه جمله " زکات علم نشر ان است" خیلی به این علاقه مندان کمک کرده و خیلی هم به این جمله پایبند بوده مثلا من یادمه استارت آرم توی کل سایت های ایرانی از همین کویر شروع شده و بعد همه همه شد و و کویر هم خیلی خوب هم پیش رفته بود ولی نمی دونم چرا بعد از چند وقت دیگه از مجله ها خبری نشد برد هایی که از اول خودشون تولید می کردن متوقف شد اموزش هاشون متوقف شد و شروع به واردات کردن قطعات و برد و ... کردند در واقع از حالت اموزشی به حالت تجاری در اومده چرا ؟ چون مملکت طوری شده که باید یه جوری کار کنند که جیبشون خیس بشه و گرنه کلاهشون پس معرکه اس
    همین سایت کویر مدیر های انجمن هاش واقعا معرکه هستند من چند تا از مشکل های کاری مو این جا مطرح کردند و واقعا از پاسخ هاشون لذت بردم .....

تجربه نشون داده که هر جا حرف از تجارت باشه ادم های کار بلد میان جلو و برخی (بلا نسبت اعضای سایت) سود جو..... اگر بخش VIP درست راه اندازی و مدیریت بشه می تونه خیلی خیلی خیلی مفید باشه ولی بشرطی که شرایط جامعه و روحیات ش رو شما بسنجید
    مسئله اول : عدم مسولیت پذیری در قبال کار هامون
    مثلا اگر من یه کد با قیمت بالا از همین vip تهیه کنم به هر حال بعد از چند ماه از همین کد باگ پیدا بشه ایا کسی که کد رو فروخته حاضر به پرداخت خسارت هست اصلا من چطوری می خوام ثابت کنم مشکل از کد های نویسنده است به یه عالمی گفتند وسط زمین کجا میشه ؟ عالمه گفت همینجا که من ایستادم اگر نه متر بگیر ثابت کن.... شما توی دنیای واقعی توی جامعه ایران طرف هزار جور سیاه بازی در میاره تا بگه تقصیر من نیست حالا وای به حال دنیای مجازی ..... البته من برای بچه های اینجا احترام ویژه ای قائل هستم و خیلی هم دوسشون دارم چون واقعا توی این انجمن ادم های دلسوز و زحمتکش وجود دارند که واقعا بدون هیچ چشم داشتی مشکلات عضو ها رو حل میکنند ولی شرایط مملکت و جامعه طوری هست که ادم های سودجو همه جا پیداشون میشه ....
    مسله دوم حق کپی رایت هست که مثلا کامپایلر ccs pic توی سایتش قیمت ش رو حدود 2000 دلار زده شده در صورتی که خود من دانلود رایگان انجام دادم ( شرایط طوری هست که وقتی در یک جامعه ی حق کپی رایت رعایت نمیشه شما هم باید همونجوری باشی وگرنه کار کردن ممکن نیست ) می خوام بگم ccs با اون عظمتش کاربرهای ایرانی حق کپی رایت شو رعایت نمی کنند(حتی خود من و شما و .....) چه برسه به یه کد خریداری شده....
    به نظر من بیخودی خودتون رو درگیر این مسئله نکنید داریم ******جایی زندگی می کنیم که همه چیز با نظم و قانون هست*******.............. (افعال معکوس) ..........

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما meysam.z برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.z نمایش پست ها
    این سایت کویر.... نه مال پسر خاله م هست.... نه مال بابامه.... نه تا به حال یک قرون توی جیب ما از طرف کویر پول رفته نه ...خداییش از حق نگذریم همین سایت کویر با همین یه جمله " زکات علم نشر ان است" خیلی به این علاقه مندان کمک کرده و خیلی هم به این جمله پایبند بوده مثلا من یادمه استارت آرم توی کل سایت های ایرانی از همین کویر شروع شده و بعد همه همه شد و و کویر هم خیلی خوب هم پیش رفته بود ولی نمی دونم چرا بعد از چند وقت دیگه از مجله ها خبری نشد برد هایی که از اول خودشون تولید می کردن متوقف شد اموزش هاشون متوقف شد و شروع به واردات کردن قطعات و برد و ... کردند در واقع از حالت اموزشی به حالت تجاری در اومده چرا ؟ چون مملکت طوری شده که باید یه جوری کار کنند که جیبشون خیس بشه و گرنه کلاهشون پس معرکه اس
    همین سایت کویر مدیر های انجمن هاش واقعا معرکه هستند من چند تا از مشکل های کاری مو این جا مطرح کردند و واقعا از پاسخ هاشون لذت بردم .....

تجربه نشون داده که هر جا حرف از تجارت باشه ادم های کار بلد میان جلو و برخی (بلا نسبت اعضای سایت) سود جو..... اگر بخش VIP درست راه اندازی و مدیریت بشه می تونه خیلی خیلی خیلی مفید باشه ولی بشرطی که شرایط جامعه و روحیات ش رو شما بسنجید
    مثلا اگر من یه کد با قیمت بالا از همین vip تهیه کنم به هر حال بعد از چند ماه از همین کد باگ پیدا بشه ایا کسی که کد رو فروخته حاضر به پرداخت خسارت هست اصلا من چطوری می خوام ثابت کنم مشکل از کد های نویسنده است به یه عالمی گفتند وسط زمین کجا میشه ؟ عالمه گفت همینجا که من ایستادم اگر نه متر بگیر ثابت کن.... شما توی دنیای واقعی توی جامعه ایران طرف هزار جور سیاه بازی در میاره تا بگه تقصیر من نیست حالا وای به حال دنیای مجازی ..... البته من برای بچه های اینجا احترام ویژه ای قائل هستم و خیلی هم دوسشون دارم چون واقعا توی این انجمن ادم های دلسوز و زحمتکش وجود دارند که واقعا بدون هیچ چشم داشتی مشکلات عضو ها رو حل میکنند ولی شرایط مملکت و جامعه طوری هست که ادم های سودجو همه جا پیداشون میشه ....
    مسله دوم حق کپی رایت هست که مثلا کامپایلر ccs pic توی سایتش قیمت ش رو حدود 2000 دلار زده شده در صورتی که خود من دانلود رایگان انجام دادم ( شرایط طوری هست که وقتی در یک جامعه ی حق کپی رایت رعایت نمیشه شما هم باید همونجوری باشی وگرنه کار کردن ممکن نیست ) می خوام بگم ccs با اون عظمتش کاربرهای ایرانی حق کپی رایت شو رعایت نمی کنند(حتی خود من و شما و .....) چه برسه به یه کد خریداری شده....
    به نظر من بیخودی خودتون رو درگیر این مسئله نکنید داریم ******جایی زندگی می کنیم که همه چیز با نظم و قانون هست*******.............. (افعال معکوس) ..........
    در تکمیل فرمایش شما باید بگویم که این بحث اینترنت و رسانه خیلی پیچیده تر از آنی هست که ما فکرشو می کنیم (و می کردیم)،
    شاید خیلی راحت داریم با استفاده غیرقانونی از نرم افزارها و حتی همین سرچ ساده گوگل مدیون کسانی میشویم که نباید بشویم،
    در روایت هست که: هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا (بنده) خود کرده
    چه برسه به اینکه ما بخوایم از محصولات دیگران رایگان و غیرقانونی استفاده کنیم
    و ما در دنیای امروز داریم به طور عجیب و ناخواسته بنده همین غول های رسانه ای میشویم، که معلوم نیست دست چه کسانی پشت این هاست.
    اینکه فکر کنیم با یک شعار مرگ بر فلانی و فلان جا از دست این ها خلاص میشیم، یک مقدار ساده انگارانه به نظر میرسه!
    عجیبتر اینجاست که این بحث خیلی مهم در مراکز علمی مثل دانشگاه و همین انجمن ها و سایت های خودمان نادیده گرفته میشه؟!

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.z نمایش پست ها

سلام
    کلیت بگم اشاره به بحث های کلی انجمن لطفا همه ابعاد جامعه و مشکلات اون اینجا مطرح نکنید که نه در حد توان تغییر دادن ما هست و نه میشه کاری کرد
    فقط به انجمن و مشکلات و نظرات و... رسیدگی کنیم همین کفایت میکنه و خواهشا بحث ها ی داخلی متمرکز باشن
    خوب در جواب شما دوست عزیز:
    در مورد استارت آرم بله ما جزو اولین ها بودیم ادامه دادیم و خواهیم داد
    ببینید من اعتقادم اینه یک کار درست بهتر از 10 تا کار نیمه تمام هست
    هدف اصلی ما در شروع ARM و آموزش اون تولید برد و.. بوده و هست خوب مقایسه میکنیم:
    1. اوایل اولین بردهای اتملی زده شد: هم اکنون این اتمل به نظرم حذف بشه بهتره و شرکت کویر دیگه روش کار نمیکنه
    2. مجله میکرو استارت زدیم: شروع کار خوب بود شخصا و چندین نفر از از اعضا که همکاری داشتن و هم اکنون واقعیت زندگی ما این هست وقت ازادمون تموم میشه و به منفی میرسه تا دانشجو و مجردیم وقت زیاده بعدش بخوایم هم نمیشه.
    خوب ما مجله رو رها کردیم به چند دلیل:
    1. مهم ترین دلیلش زمان زیادی این کار میخواد و افزاد زیادی میخواد همکاری کنند که قطعا در بازهای زمانی مختلف این میسر نیست
    2.مجله بازدهی خروجی خوبی نداره! چون به صورت تجاری روش کار نمیشه و ممکنه حتی /اموزش های اون عجله ای و.. باشن
    3.آخرش جمع بندی کنیم برای برخی موارد خوب هست ولی مثلا اموزش یک میکرو هیچ گاه نتیجه دلخواه نمیشه ازش گرفت

ما مجله رو رها کردیم ولی آموزش ها رو نه تنها رها نکردیم بلکه به نتیجه مطلوب رسوندیم:
    ما وارد قضیه آموزش میکرو به صورت حرفه ای و تجاری شدیم خوب قطعا فیلم های اقای زرکوب دیدین و نتیجه اون هم دیدین خوب توی کل ایران ما آموزش به این ساده و روانی می تونید پیدا کنید! و سایر آموزش های ما واردش نمیشم
    البته صرفا این اموزش تجاری نیست چون در انجمن داره توسط مدرس پشتیبانی میشه خوب شما کجا سراغ دارین با 35 هزار تومن فیلم خریدین همچنین ساپورتی انجام بدن خداییش من بگم فقط خودمون!!
    خوب این فیلم ها هزینش برای خریدار واقعا ناچیز هست و به نظر شما بهتر از 20 تا مجله نیست که آخرش نتیجه فیلم نداره!؟
    تجربه نشون داده که هر جا حرف از تجارت باشه ادم های کار بلد میان جلو و برخی (بلا نسبت اعضای سایت) سود جو.....
    من تجرم این میگه با تجربه ها برای تجربشون خیلی وقت گذاشتن خوب یه شرکتی مثل کویر برای این وقت عزیزان ارزش قائل هست و باید سرمایه گذاری کرد !
    من نمیگم برای کوچکترین کمکی بگیم هزینش بده خوب در انجمن خدا رو شکر این چجور نیست ولی برای چیزهایی که واقعا وقت زیادی از یک شخص گرفته خوب قطعا نیاز به پرداخت هزینه هست
    در مورد VIP و.. قبلا نوشتم ولی اینکه بخش هایی باشه تا برخی سورس یا حتی lib هایی تجاری ارائه بشه تا کار دوستان راه بیفته موافقم
    یه سر به بازار(همون کافه بازار) قطعا زدین
    من تازه روی گوشیم نصب کردم یک نرم افزار یاد اور میخواستم که خوب باشه فقط نه رایگان ! خوب خیلی گشتم و پیداش کردم با 3000 هزار تومان!وقتی نرم افزاری 3000 تومان هست فوری پرداخت میکنم و نسخه طلایی میخرم چون ارزون هست می تونم بخرم توان مالیش داریم از اونور چند هزار نسخه خرید میشه
    این کپی رایت برای تولیدات داخلی بله ولی برای اونور مهندس بیخیالش بشی بهتره همون بهتره مفت استفاده کنیم تا خودمون تولید کنیم انوقت زور دست ما باشه
    و اما فعالیت های ما که کم شده تولید کم شده و... که نوشته شده بود:
    در یک بازه زمانی بله واقعا تولید نمی صرفید ولی الان بردهای بسیار دستور کار ما هست PCB هاش زدیم که داره مونتاژ میشه تا دوسه هفته نمونه های جدیدش می بینید و تا آخر سال که تنوعش زیاد میشه

کلیت کار ما فقط پول نبود و به فکر آموزش بودیم وهستیم حتی اگر آموزش تجاری بوده ولی سعی کردیم بازدهی خودش داشته باشه ومتفاوت با سایرین عمل کنیم!
    یه موردی هم اشاره کنم: اگر خودمان نساختیم حداقل راه را برای ساخت دیگران هموار ساختیم
    شاید تنوع بردهای وارداتی بسیار بالا باشه در مقایسه با ساخت ولی وقتی نمونش دست یکی هست که میخواد توی پروژش استفاده کنه کار براش راحت تره. دلیل تنوع بیش از حد بردهای وارداتی هم همینه!
    مطمئن باشید فعالیت ما اصلا کم نشده و تا ماههای دیگه نتایجش خواهید دید
    موید باشید
    کویر ویدئو راه اندازی شد

17. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

من هم مثل شما یک زمانی فکر می کردم،
    دور از چشم این غول های رسانه ای، علمی و تجاری می تونیم زیر آبی از محصولات قفل شکسته با دور زدن کپی رایت استفاده کنیم،
    یا مثل این داستان بیست هزار فرسنگ زیر دریا یک پایگاه زیر آبی واسه خودمون داشته باشیم،که کسی هم ازش خبر نداشته باشه
    اما الان باید خدمتتون عرض کنم ، خیلی از فعالیت های آنلاین و حتی غیر آنلاین ما زیر چشمان این غولها و حضرات این طرف و اون طرف آبی هستش
    و حتی بعضی هاشون از جزییات زندگی شخصی من و شما خبر دارند؟!
    حالا علتش می تونه این قضایای آخرالزمانی باشه،که مثلا قراره دنیا تبدیل به یک دهکده جهانی بشه... یا شاید واقعا می خوان به زور بیان و پول محصولاتشونو از ما بگیرن
    ... یا واقعا انقدر حوصله شون زیاده که برای پایین کشیدن رقیبانشون ، صبح تا شب اون ها رو کنترل می کنند!

به هر حال همون کره شمالی هم که همه درها رو روی خودش بسته، بازم نتونسته از دست این ها قسر بره!

این انگلیس ها یک ضرب المثل دارن که:

"هنوز انقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم"

واقعا باید اعتراف کنم ، هر وقت از این کد های رایگان و برنامه های قفل شکسته توی اینترنت استفاده کردم یا از این قطعات ارزان چینی خریدم...
    بعدش یک مشکل بغرنج توی کارهام ایجاد شده و بعد مثل یه چیزی پشیمون شدم