NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3521 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ساخت مدار Smart Card Sniffer/Injector

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

پیش فرض ساخت مدار Smart Card Sniffer/Injector

سلام

می‌خواستم یه واسط به صورت شکل زیر بین کارت خوان ها و اسمارت کارت های تماسی بسازم و بعد داده هایی که قراره از کارتخوان به کارت یا برعکس تبادل بشه اول وارد کامپیوتر بشه و اگه تغییر قراره درش داده بشه و بعد به مقصد بره. چه اطلاعاتی و از کجا باید کسب کنم؟

لینک عکس :
    http://i.stack.imgur.com/FyVmC.jpg

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

سلام
    لطفا بگید کجای پروژه مشکل دارید که بشه بهتر راهنماییتون کرد. سوالتون خیلی کلیه...

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan537 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بگید کجای پروژه مشکل دارید که بشه بهتر راهنماییتون کرد. سوالتون خیلی کلیه...
    فرکانس داده ای که بین کارت و کارتخوان داره منتقل میشه بین کارت های مختلف متفاوته! (فکر کنم). من باید برای هر نوع کارت یک مدار خاص طراحی کنم؟ یا این تفاوت ها با تغییر داخل کد های داخل کامپیوتر جبران میشه؟

بعد این که طول داده ای که بین کارت و کارتخوان تبادل میشه مدام تغییر میکنه، مثلا یک بار 5 بایت و یک بار 10 بایت ارسال و دریافت میشه. کامپیوتر از کجا میفهمه باید با چه فرکانسی بخونه و چقدر بخونه و ...؟ با خط کلاک؟

تفاوت ارتباط سنکرون و آسنکرون چیه؟ ساخت مدار برای کدوم یکی از این دو نوع کارت ساده تره؟ از کجا بفهمم یک کارت خاص ارتباطش سنکرونه یا آسنکرون؟ اصلا این خصیصه رو کارت تعیین میکنه یا کارتخوان؟ یا هردو؟ و اگه هر دو، آیا کارت های سنکرون فقط با کارتخوان سنکرون ارتباط برقرار میکنن و کارتهای آسنکرون فقط با کارتخوان آسنکرون؟ یا هم دیگه رو هم ساپورت میکنن؟

ممنون از توجهتون
    ویرایش توسط ebramloder : 03-09-2014 در ساعت 14:39

مدیر انجمن sobhan537 آواتار ها
    نام
    عبدالملکی
    تشکر شده 804 بار در 495 پست

شما یک ماژول کارتخوان مناسب با نوع کارتتون تهیه می کنید. (ماژول rfid)

این ماژول ها یک پروتکل ارتباطی دارن، خلاصه خروجی ماژول رو به یکی از پورتهای کامپیوتر وصل می کنید و در طرف کامپیوتر هم یک برنامه مینویسید برای دریافت اطلاعات.

اگه پروتکل ارتباطی ماژولتون usart باشه؛ ارتباط آسنکرن برای کار شما ساده تر و مناسب تره.

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan537 نمایش پست ها
    شما یک ماژول کارتخوان مناسب با نوع کارتتون تهیه می کنید. (ماژول rfid)

این ماژول ها یک پروتکل ارتباطی دارن، خلاصه خروجی ماژول رو به یکی از پورتهای کامپیوتر وصل می کنید و در طرف کامپیوتر هم یک برنامه مینویسید برای دریافت اطلاعات.

اگه پروتکل ارتباطی ماژولتون usart باشه؛ ارتباط آسنکرن برای کار شما ساده تر و مناسب تره.

دوست عزیز فکر کنم یکم سوالم رو بد بیان کردم. من نمیخوام با کارت ارتباط برقرار کنم! کارت هم از نوع تماسی هستش و اون ماژول برای کارت های contactless هست! من میخوام یه اسنیفر بین کارت و کارتخوان بسازم. مسلما داده هایی که این وسط اسنیف میکنم با داده هایی که از اسنیف پورت کامپیوتر (پورتی که ریدر بهش وصله) حین کار با کارت خوان و کارت به دست میاد خیلی متفاوته. چون کارتخوان و کارت خودشون واسه ی احراز هویت به هم دیگه داده هایی تبادل میکنن که وارد کامپیوتر نمیشه (در مورد کارتهای مایفر این قطعیه.)

مرسی