NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2077 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: نسخه آزاد فایل مقالات و کتاب های الکترونیکی من (1nafar)

عضو جدید
    تشکر شده 18 بار در 4 پست

سلام و واقعا تشکر از زحمت شما خیلی آقایی راستی اسم شما یک نفر چیست؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 10 بار در 7 پست

سلام اقای یک نفر
    تمامی کتب شما رو دانلود کردم از بابت زحماتی که متحمل شدید متشکرم . زحمات شما از بابت اموزش علوم وفنون میکروکنترلری ستودنی است

4. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند omidctrl آواتار ها
    تشکر شده 38 بار در 34 پست

با سلام و احترام.
    آقای 1nafar واقعا از شما و دوستانی که این آموزش ها رو در اختیار قرار دادن تشکر می کنم. من از آموزش بسکام شما خیلی استفاده بردم. امیدوارم در تمام زمینه ها موفق و پیروز باشید.

6. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

خدا جد و آبادت رو رحمت کنه به خودت هم خیر بده
    یه بنده خدایی در به در دنبال همچین چیزی بود
    گره از کارش باز کردی
    موفق باشی

8. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

آموزش avr با نرم افزار بسکام عالیی نگارش شده بود.
    زمان دانشجویی با این جزوه آشنا شدم و تونستم کلی پروزه راه اندازی کنم .انقدر خوب و مختصرو مفید بود که بعد از اون خواندن کتابها و مقالات دیگه برام واقا سخت بود .
    انشاالله هرجا که هستید موفق و سلامت باشید, مطمئن باشید زحمات شما در محضرخداوند متعال بی اجر نمیمونه

تازه وارد
    تشکر شده 5 بار در 2 پست

سپاس بیکران
    ایشالا جوابشو هم تو این دنیا هم تو اون دنیا ببینی

11. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام میدونم خیلی وقته از این تایپیک گذشته ولی بر خودم لازم میدونم که از زحمات اقای یک نفر تشکر کرده و ارزوی موفقیت در تمامی زمینه هارو براشون داشته باشم

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با عرض درود و خسته نباشید خدمت استاد عزیز 1nafar که به عقیده بنده تنها جنابعالی یک تنه صد نفر هستید و یک اچار فرانسه تمام و کامل تشریف دارید واین یک نفر شکسته نفسی بزرگ و تواضع ستودنی شما رو میرسونه که با خلوس نیت تجربه و زحمات چندین ساله رو در اختیار ما گذاشتید و هیچ عبارت یا کلمه یا جمله برای تشکر در خور شماپیدا نمیشه کرد.خدمت به میهن به مهمترین بخش ان یعنی پیشرفت علم و اگاهی و دانش مخصوصا در جهت تولید و استقلال علمی کار هر کسی نیست
    و همه این دانش و اگاهی و لطف رو نمیبخش پس از شما اندازه کوه دماوند تشکر و قدردانی میکنم چون مثل کوه دماوند پاک هستید.
    ای کاش اونایی که بودجه و امکانات و وظیفه دارن در این رابطه مثل شما میبودند که نخواهند بود که اگه بودند ایران الان ژاپن بود.ای کاش اینهمه امکانات و ثروت و دارایی و غیره دست شما بود. چون مسیر پیشرفت و نواوری و خلاقیت و استقلال در تکنولوژی در فهم شما و امثال مهندس کی نژاد هستش نه تخصیص بودجه به ساخت مسجد و غیره در زیمباوه یاجاهایی که اصلا روی نقشه جغرافیا وجود خارجی ندارند.
    امیدوارم همیشه سلامت و سالم و تندرست باشید شما و امثال شما چون مهندس از خود گذشته مهندس کی نژاد و دیگر عزیزان. شما سرمایه های مهم این جامعه هستید که باید پایدار باشید تا مسئولان شیرفهم بشن که شماها باید نظام اموزشی رو تغیر بدید و این نظام غلط اموزشی رو از پایه با امکانات و دلسوزی شما دوباره پایه ریزی کنید.
    ببخشید روده درازی کردم .
    یکی متخصص بود در صدا و سیما بنده اوایل عشقم به الکترونیک بود.ازش پرسیدم خازن که که خراب میشه در ظاهر چطور میشه فهمید.در جواب گفت من برای یادگیری پول خرج کردم وقت گذاشتم جواب شما هزینه داره اگه پول بدی جوابت رو میدم
    دیگه فهمیدم هر کسی مردم دار باشه محبت داشته باشه بخشنده باشه بفکر پیشرفت مردم باشه و هدفش خدمت به میهن باشه جاش تو صداوسیما نیست و کاری دستش نمیدن و باید از گرفتار بشه .از یک نفر قیاس نمیکنم بعدها در یک رشته دیگه پیشرفت کردم کارم به صداوسیما کشید و جاهای دیگه به این نتیجه بالا رسیدم. امثال شما که به فکر پیشرفت و خدمت هستند دیگه نسلشون( منقرضیده )شده متــــــــــــــــــــاسف انه.جشم شما رو میبوسم جناب مهندس.

14. تشکرها از این نوشته :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12